Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.8 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiek22 balko w moczu nie musi oznaczac ciazy, w twoim wypadku to niemozliwe....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiek22



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tal myslisz? mam nadzieje ze masz racje:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez sie zgadzam z Pituszka. nie ma mowy o ciazy. Wyjasniłam Ci przeciez wszystko wiec czemu dalej doszukujesz sie objawow? idz Ty lepiej do gina i porozmawiaj o ciazy itp. Bedzie doinformowana i nie bedzie sie tak stresowac.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nowinka



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 8:55 pm    Temat postu: Szukam kogos kto mi odpowie czy moge być w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam sie ze swoim chłopakiem kilka dni po okresie 24 listopada, niestety oboje sie troche zapomnieliśmy i doszło do wytrysku. Czy mogę byc w ciąży jeśli okres miałam 18 listopqada, okres mam regularny co 25-26 dni. czy ktoś może mi odowiezieć, proszę!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To chyba zalezy od tego, czy użyliście zabezpieczenia...bo jeżeli używaliście prezerwatywy i doszło do wytrysku, ale ona nie pękła to wątpię, żebys była w ciąży, a jeżeli nie zabezpieczyliście się to czy doszło do tego kiedy on był w Tobie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nowinka



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zabezpieczylisy sie, a wytrys nastąpił gdy był we mnie, czy moge byc w ciązy???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

istnieje niestety takie prawdopodobieństwo, bo o ile się nie mylę to wypadały wtedy twoje dni płodne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny to i ja przedstawię swoją sytuację dziwną i w ogóle ale mam nadzieje, że mi pomożecie jakoś....

uprawiamy z chłopakiem petting, on nie wchodzi we mnie i też staramy się po jego dojściu kończyc (praktycznie zawsze) ale juz teraz się zaczynam bac, że może coś na paluszkach się przeniosło... bo okresu nie mam nadal (ostatni wystąpił 22 października, a ostatnio mam tez nieregularne miesiączki 29-34 dni). Dzisiaj zrobiłam pro-test i po 3minutch otrzymałam wynik pozytywny dla mnie czyli że nie jestem w ciążySmile ale słuchajcie zastanowiło mnie troche to co było napisane w ulotce, że test robi się w dniu kiedy się miesiączkę przewiduje itp jaką mam pewnośc, ze test który zrobiłam i wyszła jedna kreseczka (brak ciąży) jest wiarygodny? dlaczego dalej okres się nie pojawia? ps. miałam ostatnio sporo sprawdzianów, odpowiedzi ustnych itp ale czy takie coś potrafi aż tak opóźnic? już minęło przecież 38 dni od tej ostatniej miesiączki:(
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczesniej nie zauwazyłam tego wątku dlatego napisałam do moderatora na priv, za co przepraszam..

Moj problem wyglada nastepująco:
dwa dni przed spodziewanym okresem pieściłam sie z moim chłopakiem, doszło tez do tego, ze on wsunął sie we mnie ok 3 razy (bez zabezpieczenia), ale bardzo płytko, tak ze tylko głowka była w srodku. Nie było wytrysku. Niestety okres nie nadszedł.. powinam go dostać w poniedzialek rano (zawsze dostaje rano), dzis jest środa i nic.. Zdaje sobie sprawe, ze prawdopodobiensto zajscia w ciaze jest własciwie zadne ale i tak sie martwie.. Dodam jeszcze ze w ostatnich dwóch miesiacach okres mialam raz po 27, raz 29 dniach. Są podstawy do zmartwien?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja - byc może stres wpłynął na opóźnienie okresu...ja tez tak czasem mam więc rozumiem o co chodzi, dla pewności powtórz test albo idź do lekarza, to rozwieje Twoje wątpliwości

KL - takie opóźnienie to jeszcze nie powód do paniki, postaraj się zrelaksować i zapomnieć o tym co Cie martwi, jeżeli wolisz miec pewność, a na pewno tak jest, to zrób test, a jeżeli okres się nadal nie pojawi to idź do lekarza, zawsze lepiej miec pewnośc, niz żyć w stresie

pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 37 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group