Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.8 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mała18



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tczew
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pobolewała mnie dzis tak wątroba, ze myslałam, ze zaraz umre Sad co o tym sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mała jestes w ciazy?? przejdz sie do gina i powiedz mu o tym Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mała18



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tczew
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn. nie wiem czy jestem w ciazy (bardzo bym chciala) predzej pisałam o moich przypuszczeniach co do ciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 5:26 pm    Temat postu: ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie mam takie pytanie... moze głupie bo moge to przeczytac w necie. ale tam sa takie nie precyzyjne odp. Jakie sa takie obiawy ciązy na samym początku. bo chciała bym wiedziec tak dla siebie:) ...i czy jesli gdy pszyciskasz brzuch i gdy cie boli to mozesz byc w ciązy???

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze do odp. działu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mała 1wsze slysze zeby bole watrobowe byly połaczone z ciaza.. Sad ..idz na badanie jakies...




wiolusiaaa17 napisał:
Słuchajcie mam takie pytanie... moze głupie bo moge to przeczytac w necie. ale tam sa takie nie precyzyjne odp. Jakie sa takie obiawy ciązy na samym początku. bo chciała bym wiedziec tak dla siebie:) ...i czy jesli gdy pszyciskasz brzuch i gdy cie boli to mozesz byc w ciązy???

yyy ze co?? przeciez bol brzucha nie musi od razu oznaczac ciazy Rolling Eyes Shocked .mozesz miec wzdecia itp. Podczas 1wszych tyg. ciazy brzuch staje sie twardy,ale po co go uciskac? podst. objawem jest zanik okresu, zmiana koloru brodawek sutkowych, wstret do papierosow, mdlosci, zgaga,czeste oddawanie moczu, wzmozony apetyt Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i ja bym dorzucila jeszcze zasinienie przedsionka pochwy - to jest pierwszy objaw ktory wystepuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 7:51 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odp.Smile a słuchajcie jak myslicie co mi moze byc jak mnie boli u dału brzucha po prawej stronie??? juz mnie tak 2 dni boli nie duzo ale troche

---edit by Pituszka
Jezeli odpisujesz na posta to nie zakladaj nowego tematu, tylko pisz w poprzednim... post przenosze do odpowiedniego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to pewnie bol jajnika spokojna glowa Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 8:17 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiesz moze czym on jest spowodowany????

---edit by Pituszka
To samo robie z tym postem, to juz druga moja uwaga wiec postaraj sie przesytrzegac tego co napisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byc moze jest on spowodowany zblizajaca sie owulacja, albo zblizajacym sie okresem... To raczej nic powaznego ale poczekaj na jakies odpowiedzi innych bo ja ekspertem w tych sprawach nie jestem Wink

ps. w prawdzie moderatorem nie jestem ale to chyba takie "zboczenie zawodowe" ... odpisuj w tym temacie a nie zakladaj niepotrzebnie nowego Wink Po co zasmiecac forum Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Strona 2 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group