Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.8 )

Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 11:00 am    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.8 ) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na 40 stron poprzedniego postu, otwieram nowy Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elfik



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 10:09 am    Temat postu: Czy jestem w ciazy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Moj problem jest nastepujacy:Od 7 dni nie mam miesiaczki ,robilam dwa testy ciazowe jeden byl pozytywny a drugi nie pozytywny i teraz pojawilo mi sie bardzo delikatne brunatne plamienie ,ale bardz bardzo slabe.Czy te objawy wskazuja ze moge byc w ciazy? Co o tym mam sadzic? Sad

---edit by Wind_Of_Hope---
Post przeniosłam. Prosze na przyszlosc pisac w tematach specjalnie do tego przeznaczonych i nie zakładac nowego postu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elfik jesli podejrzewasz ciaze to idz do gina na badanie...testy moga sie mylic,zalezy w jakim czasie je robiłas (czy nie za wczesnie itp). Doszlo do takiej sytuacji ze był wytrysk w srodku i mialas dni płodne?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 7:31 pm    Temat postu: czy moge byc w ciąży??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam sie z chlopakiem oczywiscie z zabiezpieczenie 6 a okres mam miec 21 czy moge byc w ciąży??? prosze o odpowiedzi zalezy mi


-----edited by emilka----
temat został przeniesiony do działu "objawy ciąży" i przyłączony do tematu specjalnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiolusiaaa17 wydaje mi sie ze powinnas wejsc na forum o tematyce objawy ciazy ... tam znajdziesz wiele postow o podobnej tresci do swojej i mozesz sie na tej podstawie sporo dowiedziec... Wink

Moja osobista odpowiedz brzmi iz jesli z zabezpieczeniem i skoro nie napisalas ze co kolwiek sie uszkodzilo to jest nikla szansa ze mozesz byc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maciejo



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 7:47 pm    Temat postu: Stosunek Przerwany - Kolejny Problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ! zwracam się do was z dosyć istotnym problemem, który ostatnimi czasy spędza mi sen z powiek... sytuacja miała miejsce po pewnej imprezie. trafiłem ze swoją bardzo dobrą kumpelą do łóżka. kochaliśmy się stosując zabezpieczenie (tzn. z gumą nawilżaną środkiem plemnikobójczym), jednak w pewnym momencie musiałem przerwać i pójść się załatwić co było jednoznaczne z tym, że prezerwatywę musiałem ściągnąć. to była moja ostania sztuka. postanowiliśmy wszystko dokończyć na stosunek przerwany. poszło wszystko zgodnie z planem - nasienie zostało wydalone na zewnątrz. z jej obliczeń wynikało, że robiliśmy to w dni niepłodne. koleżance spóźnia się okres już około tygodnia, cały czas bardzo się denerwuje... co mogę w takiej sytuacji zrobić ? jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia ?


------edited by emilka------
temat został przyłączony do tematu specjalnego "Czy jestem w ciąży (part 8.)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mała18



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tczew
PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy biały śluz niby taki ,,,nitkowaty'' moze oznaczac ciąże?


Dodane: Nie Paź 07, 2007 9:06 pm

Wiec bacznie przygladajac sie mojemu ciału, zauwazyłam ze w srodku (w pochwie) jest tak jakby ,,napuchniete'' i w srodku biały śluz wiec mam nadzieje ze to jednak ciaza Smile juz nie moge sie doczekac az w koncu sie upewnie Smile a jka myslicie jezeli @ ma pojawic sie dopiero za 2 tyg to czy test ukazałby teraz prawde?pozdrawiam Smile P.S. i jeszzce dodam, ze cały czas chce mi sie pic (co chwile latam ze szklanka wody) i mam podwyzszona temperature!- chcialabym teraz wiedziec czy mam ta mała fasolke Smile


----edited by emilka----
posty zostały złączone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marry



Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 11:14 pm    Temat postu: cyz moge byc w ciazy ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze pomozcie !!! dwa miesiace temu mialam podejzrenie o wpadke i zazylam postinor duo, okres pojawil sie z 5 dniowym opozniem w nastepnym miesiacu tak jak blyo napsiane w ulotce leku, a wiec stawierdzilam ze wszystko jest dobrze potem wpsolzylam z chlopakiem ale nie bylo zadnych wpadke i wszyskto bylo w pozadku z tym ze zaczal mnie bolec lewy jajnik mialam biegunke (co moglo byc zwiazne hcyba z jakas grypa jelitowa albo cos). moje cykle przed zastosowaniem postinoru trwaly 26 dni po zazyciu okres (cykl trwal 30 dni) i się spóźnił o 5 dni (było tak nawet napisane w ulotce postinoru ze okres się może spóźnic) wystąpiła teraz druga miesiaczka po zazyciu postinoru i cykla tez trwal 30 dni z tym czy to możliwe ze postinor rozregulowal mi cykl? Czy mogę być w ciazy?

----edit by Pituszka
Temat przenioslam do tematu pokrewnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marry, to normalne, że tabletka "po" rozregulowała Ci cykl. po takiej dawce hormonów bardzo często są pewne wahania. moim zdaniem w ciąży nie jesteś i wszystko jest w porządku. może pod wpływem postinoru teraz będziesz miała przez jakiś czas dłuższe cykle zanim organizm powróci do poprzedniego stanu. zdarza się, że nawet kilka kolejnych cykli jest zaburzonych.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maciejo hmm... jezeli wszystko poszlo dobrze i nie bylo wytrysku w niej i jak wyciagnoles to bylo do neigo jakies kilka sekund to mysle ze jest ok ale warto zrobic test...

marry postinor mogl rozregulowac ci cykl a ja tu ciaze wykluczam wiec spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 1 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group