Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.8 )

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ala1980



Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 1:55 pm    Temat postu: Objawy ciążowe a test negatywny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od ewentualnego zapłodnienia minęły ok 4 tygodnie. Lada moment powinnam dostać okres. Do tej pory miewam (prawie codziennie) nudności, ale z reguły wieczorami, choć utrzymują się i cały dzień. Mam nabrzmiałe piersi (choć to może być wynikiem zbliżającej się miesiączki), częściej niż zwykle oddaję mocz, no i od 2 tygodni mam zaparcia. Czytałam dużo i okazuje się, że są to podstawowe objawy ciąży. Zrobiłam dziś test i wynik jest negatywny. Co to zatem może oznaczać?? Proszę o pomoc


-----edited by emilka----
zmienilam trochę tytuł na bardziej sugerujący treść wiadomości

---edit by Pituszka
Temat przenosze do tematu pokrewnego "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kika23



Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 6:44 pm    Temat postu: czy to może byc ciąza??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.jestem w 22 dc a miesiaczke powinnam dostac w poniedzialek.od kilku dni odczuwam skurcze jajnikow i bol piersi.wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam test ciazowy i wyszedl wyraznie na plus.chcialam tylko dodac ze w zeszlym miesiacu mialam problem z torbielem na jajniku.torbiel sie wchlonal i jest ok.teraz przyjmuje duphaston od polowy cyklu.moze to tylko jakies zminay hormonalne??tylko skad ten pozytywny test i temperatura 37.1???

---edit by Pituszka
Temat przenosze do tematu pokrewnego "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia18



Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wawa
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 7:18 pm    Temat postu: niewiem mam obawy ze jestem w ciązy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochałam się z facetem w okres z prezerwatywą ale ona pękła ale dopiero jak była wycofana z pochwy ( niewiem bo ja nie jestem pewna czy ona pekła jak wyszła czy możę w środku ale do wytrysku nie doszło )czy jest mozliwoś ze zaszłam w ciąze a okres mniałam 15 września a mineło juz 3 tyg i mam jeszcze tydzień niecały do nastemnej miesiaczki i się boje a nie mam zadnych objawów .

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze do odp. działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MAŁA1989



Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 8:16 pm    Temat postu: CZY W CZASIE MIESIĄCZKI MOZE DOJŚĆ DO ZAPŁODNIENIA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóz kochalismy się w dzień mojej miesiączki tyle ze ona już mi się kończyła krwawiłam jeszcze przez jeden dzień w trakcie stosunku prezerwatywa nam się przerwała ale tak dokońca to niewiem czy ona pękła w środku czy jak dopier wyszła . Bo jak siedziałam na nim to penis wyskoczył i dopiero zauważylismy ze pękła ale nie miał wytysku i zmienilismy na nową . Więc nie wiem mineło juz 3 tyg nie mam zadnych obiawów a się boje ze jestem w ciązy a do okresu został mi niecały tydzień . Proszę o odp
Question Exclamation Confused

---- edit by Pituszka
Post przenosze do tematu pokrewnego "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.Cool.
Prosze nie pisac postow drukowanymi literami.


---edit by Wind_Of_Hope---
prosze pisac max. 3 emotikony obok siebie
and by emilka
nie pisz całych postów wielką czcionką, bo aż się tego czytać nie chce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myszka;) jesli mialas dni plodne i nastapił wytrysk w srodku to sa duze szanse ze jestes w ciazy. z kolei jesli byly niepłodne to nie ma po co powtarzac testu Smile zrob badanie krwi-wynik w 100% pewny Smile

mała 1989jesli chłopak nie doszedł w Tobie to nie bedziesz mama. nie stresuj sie tak,bo opozniasz tylko okres Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala jezeli kochaliscie sie w okres i jeszcze krwawilas to bylo bezpiecznie, wiec ja ciaze wykluczam Smile

myszka a byla taka mozliwosc ze mozesz byc w ciazy?? byly jakies niebezpieczne sytuacje??

kika no mi to wyglada na ciaze, moze pwtorz test??

ala tobie tez proponowalabym powtorzyc test Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 9:51 pm    Temat postu: pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mama takie pytanie.. bo sie strasznie boje..Sad kochałam sie z chłopakiem 6 a ores mam miec 21 wiec raczej miałam dni płodne. robilismy to z zabiezpieczeniem.. ale pobolewa mnie troche brzuch... mam nadzieje ze nie jestem w ciąży.. pomóżcie...

---edit by Pituszka
Temat przenosze do tematu pokrewnego "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.Cool
Apropo - ktory raz juz upominam?? 5??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiolusiaaa17 po pierwsze to pisz w odp. dziale bo posypia sie ostrzezenia i banik Smile. ile mozna przenosic Twoje posty?
a teraz do rzeczy- skoro nie bylo wytrysku w srodku to nie ma mowy o ciazy. a brzuch pobolewa na okres wiec spokojnie czekaj Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziulek17



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdansk
PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.. Smile jesli zrobiłas juz 2 test i wyszedł negatywny to nie ma powodów do obaw bo byc moze okres spoznia ci sie poprzez stres ta sprawą... pzdr.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hi_vision



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 5:13 pm    Temat postu: zaplodnienie w trakcie okresu?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie wszyscy, ktorzy znacie i nie znacie sie na rzeczy Wink)) Wczoraj kochalam sie z mezem, byl to, jak mniemalam ostatni dzien miesiaczki (5-ty), nie zakonczyl we mnie, ale po wytrysku ponownie we mnie wszedl. Dzis rano zauwazylam krew na bieliznie, o czym moze to swiadczyc? Czy moglo dojsc do zaplodnienia? Dzieki za porady i pozdrawiam,
a.


---edit by Pituszka
Post przenosze do pokrewnego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 4 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group