Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoooria



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie może to okaże się śmieszne albo absurdalne ale w stresie i strachu róźnie się myśli, otóż sytuacja wygląda w ten sposób ze uprawiajac petting z chlopakiem troche sie zapedzilismy on mial prejakulacje dotykal sie a potem piescil mnie, bylo to na zasadzie dotykania a nie "wkładania" w kazdym razie po tej sytuacji mialam dwa normalne obfite okresy jeden miesiac nie mialam i teraz znow dostalam obfity normalny okres przy czym musze zaznaczyc ze mam bardzo nieregularny okres. w momencie kiedy nie dostalam kresu przestraszylam sie i zrobilam 3 testy wszystkie wyszly negatywnie, nie mam zadnych objawow, piersi bola mnie tylko przed okresem, nie mam mdlosci, nie wymiotuje. czy mam podstawy do obaw? mam wrazenie ze przytylam i po okolo miesiacu od stuacji bylam senna ale zazwyczaj tak mam w okresie przejsciowym miedzy zima a wiosna, zadnych wiecej objawow nie zauwazylam, czassem mam wzdecia ale to chyba normalne, jak myslicie czy mam podstawy do obaw? czy po okolo 4 miesiacach test moze sie mylic? czy powinnam zrobic badanie krwi? i czy to normalne ze podczas okresu ma sie podwyzszona temp ciala?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przez petting ciaza? nie ma takiej opcji
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przychodzi wieczór i zaczyna sie krecenie w główie i wymiotowac sie chce tylko podchodzi i nic to moą bc objawy ciąży??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej rano gdyby to miało miejsce to można by to podciągnąć...Jak masz wątpliwości, zrób test jak minie 14-16 dni od stosunku...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chili



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nieregularne miesiączki (15 maj i 12 czerwiec) i ostatnio zauważyłam, że podczas dni płodnych miałam gęsty śluz (a jestem pewna, że były to dni płodne, ponieważ miałam miękką szyjkę macicy). Muszę też dodać, że podczas ostatniej miesiączki miałam krótszy okres o 2 dni. A od wczoraj czuję objawy napięcia przedmiesiączkowego. Co może być przyczyną tego gęstego śluzu? Czy istnieje możliwość, że to ciąża? Z góry dziękuje za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dni płodne...Śluz w dniu owulacji zmienia się z ciągliwego i przejrzystego, na gęsty, nieprzejrzysty i nieciągliwy...

No ewentualnie jakaś infekcja jeśli masz upławy, odczuwasz dyskomfort, pieczenie swędzenie itp...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chili



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę bolało, kiedy uprawiałam seks, a wcześneij tak nie miałam. Ale czy istnieje prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy czy byliście zabezpieczeni czy nie...Czy skończył w Tobie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chili



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie byliśmy, ale nie skończył we mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiktoooria



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
przez petting ciaza? nie ma takiej opcji


czyli rozumiem że aby doszło do zapłodnienia palce z plemnikami musiałyby być wprowadzone głęboko do pochwy? samo dotykanie np. łechtaczki nie jest w stanie doprowadzic do zapłodnienia? Przepraszam jesli truję ale słyszałam i czytalam juz tak rozne opinie ze chcialabym dostac konkretna odpowiedz za ktora z gory dziękuje:) Mam nadzieje ze tylko panikuje bo czy to mozliwe zeby 3 testy mylily sie po prawie 4 miesiacach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 10 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group