Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NataSSha777 Jak się pomija tabletki, albo mocno mija ze stałą godziną przyjmowania to tak jest... Ewentualnie jeśli tabletki są źle dobrane.

bisoux zrób test. Możesz być w ciąży a możesz nie być...

jaa18 Ty również zrób test, ale z krwi. On da 100% pewności.

Test wykonuje się minimum 14-16 dni po ostatnim stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NiuniaKapturek



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 3:02 pm    Temat postu: jakie sa szanse ze jestem w ciazy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkie kobietki. Mam pewne pytania watpliwosci itd nie wiem jak to okreslic. A wiec jest nim ciaza,ktora nie wiem czy jest mozliwosc. Z moim narzeczonym staralismy sie o dziecko we wczesniejszym miesiacu lecz trafilo sie tak ze mialam dni nie plodne. i pozniej wystapil normalny okres ktory wystapil 08.06 postanowilismy sprobowac jeszcze raz w nocy z 21 na 22 czerwca z obliczen wychodzi ze to akurat srodek cyklu plodnego,ale zaznacze ze caly ten tydzien kochalismy sie z finalem w srodku we mnie. wtedy nie wylecialo nic a kolejne razy po troszku a teraz wylatuje wszystko.Czasem pobolewa mnie u dołu brzuch.Temperature mam cały czas taka sama 37.4 prawie o kazdej porze dnia choc dzis rano mialam 36.9 ogolnie mam straszny apetyt wszystko bym jadła a pozniej czuje sie zle nie dobrze mi i wymiotowac sie chce.Mam checi na dziwne rzeczy ciagle cos innego bym jadła.ale duzo slodkiego mi sie chce.Śluz jest duzy bardzo duzy i taki klejacy sie i ciagnacy bialy a gdy uprawiamy seks jest go masa poprostu tak mokro ze czasem nie czuje wogole jego czlonka we mnie. Ochote na seks mam caly czas.martwi mnie to ze gdy chce mi sie siusiu ide do łazienki a mi tak ciezko sie zalatwic niby chce a nie moge i tak bardzo powoli robię. Czy to moze byc szansa ze jestem w ciazy?? dzis był by 8 dzien dopiero wiec testu raczej nie ma sensu robic bo za wczesnie.Dodam ze mam straszne humorki ciagle ejstem rozdrazniona denerwuje sie szybko i obrazam za nic czasem sama siebie nie rozumiem moj narzeczony zaczyna sie denerwowac co sie dzieje ze mna z moimi zachowaniami ze nie\gdy taka nie byłam. a to pierwsze dziecko ktorego pragne nad zycie. czekam na odpowiedzi

Nie pisz całych postów pogrubioną czcionką i kursywą bo się tego czytać nie da!Przeczytaj regulamin forum! / nowicjuszka

Przepraszam eye, wiem że Twój dział, ale musiałam zmienic...

nie ma problemu. ja przenosze do pokrewnego --- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli 8 dzień od stosunku, to na objawy zbyt wcześnie...Test robi się minimum 14-16 dni po stosunku.

A co do poprzedniego cyklu...Może Ci się przesunęła owulacja, a to co wzięłaś za okres to było plamienie?

Ewentualnie tak bardzo chcesz tego dziecka, że sobie podświadomie te "symptomy" wywołujesz...

Zrób test z krwi to się wszystko wyjaśni Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NiuniaKapturek



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze wczesnie ale przeciez to nie sa wymioty czy cos tylko wyzsza temperatura ten duzy sluz i bole brzucha u dołu czasem głownie wieczorami i rano. Okres to był normalny nie plamienie i trwal normalnie 4 dnie moze nawet 3 tylko ze na 4 to juz praktycznie nic.A gdzie sie robi taki test krwi ile kosztuje ile trzeba czekac na wynik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

robisz go w normalnym laboratorium- tam gdzie robisz inne badania np morfologię.
koszt- od 20 do 30 zł. przynajmniej tak jest u mnie. ale to zależy od laboratorium.
zrób go najwcześniej 14- 16 dni po stosunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NiuniaKapturek



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo. A jaki test jest najlepszy jaka nazwa?? i po ilu dniach od stosunku go zrobic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszy jest test z krwi, bo on daje 100% pewności.

A każdy test wykonuje się najwcześniej 14-16 dni od stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
evolution



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 12:17 pm    Temat postu: pomóżcie,mam problem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy mozna zajś w ciąże jeżeli pierwszy raz miałam bliski kontakt z chłopakiem,tzn.nie kochalismy sie,ale sprawialismy sobie przyjemnosc i boje sie że mógł przeniesc na palcach sperme do mojej pochwy.akurat miałam dni płodne.czy to,że jestem dziewicą i nie mam przebitej błony w czyms tu pomoze? co mam zrobic jezeli jest mozliwosc,że zaszłam? (czy po prostu panikuje i nie mam sie o co martwic?) Sad
ogólnie strasznie sie martwie, to było niecałe 3dni temu.
prosze o pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dian



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobiłam dzisiaj badanie BHCG i mam wynik 4, czy to oznacza ze nei jestem w ciąży ( podobno ciąża jest popwyżej 5) powinnam dzisiaj lub jutro dostac okres ale mam go dość regularnie a ostatnio bardzo sie denerwuje wiec moze sie spoźnić. Bardzo was prosze o odpowiedz bo bardzo sie boje ze moge byc w ciąży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

evolutionto, że jesteś dziewicą nie chroni Cię przed ciążą.
tym bardziej, że to Twoje dni płodne.
jeśli nie minęło 72h od stosunku leć do lekarza po tabletkę po stosunku.
a następnym razem zabezpieczcie się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 9 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group