Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.24"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danzi



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest takie skomplikowane.. Ale uwazasz tak jak ja ze te tabletki na 90 % nie zadzialaly ?? Skoro byly brane tak jak nie powinny.. ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Danzi mogły nie zadziałać, bo były rozpoczęte za pozno... caly cykl już "ruszył"... a więc możliwość owulacji istnieje co za tym idzie niezabezpieczony stosunek mogł skończyć się ciążą.

Poczekaj do 14 dnia od stosunku i wtedy zrob test.

Dodano po 28 sekundach:

% nikt ci nie powie czy to zadziallalo czy nie - kazdy organizm jest inny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobilam test wyszla 1 kreska. czy test mogl pokazac zly wynik jesi bylo zaduzo lub za mlo moczu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli byl zrobiony w odpowiednim czasie powinen byc wiarygodny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danzi



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego powinnam czekac jeszcze okolo 1 tygodnia skoro na ulotkach pisze ze pownno sie go zrobic 10 dni po STOSUNKU.. ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

14 dni po albo 15
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo wtedy stezenie hormonu jest na tyle wysokie ze wykrywa ciaze.

Z doswiadczenia wiem ze testy ktore sa robione przed 14 dniem od stosunku wychodza negatywne - a kobieta jest w ciazy, bo stezenie bylo zbyt niskie i test go nie wykryl.

Dodano po 32 sekundach:

Awaria w twoim przypadku byl robiony w czasie wiec jest wiarygodny. Ilosc moczu raczej nie powinna miec znaczenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dzieki zreszta 16 mam miec okres poczekamy zobaczymy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danzi



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcialabym juz wiedziec czy jestem czy nie.. moze lepiej jak odrazu wybiore sie do lekarza.. ?? Tylko ze czekanie w kolejkach trwa tak dlugo.. a ja sie tak strasznie niecierpliwie.. Chcialabym juz wiedziec czy jestem w ciazy.. Zrobie test jutro.. i za tydzien nastepny.. jesli wyniki beda sie roznily zrobie jeszcze jeden i potem pojde do lekarza..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamiast robic 10 testów zrób jeden z krwi bhcg - mozna go zrobic w lab. medycznym. (rowniez najlepiej zrobic go 14 dni od stosunku).

KObieto nic nie przyspieszysz... to jest matka natura.. a nie zegarek ktory mozna prszestawic... :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 4 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group