Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.24"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda23415



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 dzięki za odpowiedź

może jeszcze ktoś wyrazi swoją opinię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 5:08 pm    Temat postu: jeje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proszę o wyrozumiałość ja jestem na technicznych ni biologicznych studiach, ale dziękuje, zapamiętam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamiles wierz mi techniczne czy biologiczne studia nie maja tu nic do rzeczy :] Ja tez jestem po technicznych studiach a dosyc dobrze orientuje sie w tej materii.

Po drugie uwazam ze osoby planujace rozpoczac wspolzycie powinny najpierw zagłębić się w tą tematykę, a nie dopiero po fakcie pisać i panikować.

W twoim przypadku nie ma żadnych szans na ciąże wiec spokojnie. Wez poświeć troszkę czasu i poczytaj to forum, jakie sa przypadki i w jaki sposób można zajść w ciążę. Na pewno na przyszłość CI się to przyda i oszczędzi ci WIELU stresów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda23415



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli możemy spać spokojnie i ciąży na 100% z tego nie będzie??

w sumie po tym wcześniejszym (około 3 godziny wcześniej) wytrysku przed naszymi zabawami, plemniki nie powinny przeżyć gdyż oddał mocz i umył członka. a w czasie zabawy do wytrysku nie doszło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dawid00



Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie w związku z tym, że zachowałem się trochę nieodpowiedzialnie i teraz się denerwuje.
Mianowicie, odbyłem stosunek w prezerwatywie, następnie wyrzuciłem ją do toalety a penisa umyłem mydłem i wytarłem. Potem po jakiś 15-20min dosłownie na pare sekund wszedłem w moją partnerką bez zabezpieczenia. Czy jest możliwe, aby na moim członku znajdowały się jeszcze plemniki?

Pozdrawiam i dziękuje za merytoryczne odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawid00

tak jest mozliwe, jesli nie oddales moczu zapewne zostaly w cewce moczowej. Zatem jesli dziewczyna miala dni plodne, to ciazy nie mozna wykluczyc, bo pelmniki zapewne dostaly sie do srodka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:27 pm    Temat postu: ok Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak wszystkie panie jak jeden mąż piszą, że można mieć okres na forach, a na dodatek żadnej test nie wykazał, że jest w ciąży, a była...

ok czyli rozumiem, ja po prostu zrezygnuje z tej sfery życia... będzie prościej. Dzięki za pomoc i słowo. Dowiadywałem się, ale zupełnie inaczej to wygląda od tamtej, a od tej strony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamiles na pewno nigdzie nie piszą ,że można mieć okres w ciąży. Nie ma takiej możliwości bo okres to wydalenie niezapłodnionej komórki. Jeśli gdzieś przeczytałeś inaczej to są to BZDURY.
OKRES = wydalenie niezapłodnionej komórki jajowej ( uproszczone). Zapamiętaj raz na zawsze.
W ciązy mogą wystapić plamienia często mylone z okresem przez niedoświadczone kobiety. Czy to zrozumiałe?
Test ciążowe mogą dać wynik fałszywy jeśli są zrobione w nieodpowiednim czasie.

---W związku z przekroczeniem określonej liczby stron temat zamykam i jednocześnie otwieram kolejną jego część. Zapraszam do kontynuowania rozmowy tu http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp102809.html#102809 ---tosia81

_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group