Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.24"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znowu ja wiec byl u mnie chlopak wczoraj i zrobilismy tak samo jak w sylwka tylko bez seksu.i z wczorajszej obserwcja mi wynika ze jak mu raz zrobilam dobrze z wytryskiem po jakims czasie drugi raz kory zawsze jest dluzszy to tak na poczatku wylatuje reszta nasienia a zas dlugo dlugo nic. a ja w sylwka bylam na nim w tym przeedziale dlugo nic. wiec wydaje mi sie ze ciazy nie bedzie . dzisiaj mnie zaczol bolec krzyz ale okres za 2 dni.a i jeszcze jedno wczoraj wyczulam u niego jakies zgrubienie w okolicach czlonka co to moze byc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paaaul



Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 6:08 pm    Temat postu: Pomocy!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny.Mam problem,powiedzcie mi co o tym sądzicie bo już nie wytrzymuje.a więc tak...4 grudnia kochałam sie bez zabezpieczenia,parę dni później czyli 7 grudnia dostałam normalny okres.28 znów miałam stosunek bez zabezpieczenia (były to dni niepłodne).Teraz spóźnia mi sie okres ponad tydzień.Robiłam 3 testy ciążowe,wyszły negatywnie do tego nie mam żadnych objaw ciąży.Jutro jestem umówiona do ginekologa ale chce wiedzieć co Wy o tym sądzicie.

--- Zaakceptowałaś regulamin więc proszę stosuj sie do niego.Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Nazwa powinna sugerowac problem ---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przyszłamamusia1



Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 6:23 pm    Temat postu: CIĄŻA? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Smile mam problem Sad miałam dostać okres 7 stycznia a w niedziele 10.01 kochałam się z chłopakiem i ze tak powiem zalał mnie Smile i dzisiaj patrze i dostałam okres i nie wiem co jest SadSad
jak myślicie mogę być w ciązy ???

z góry dzięki za odp Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolik



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dostałaś okres w terminie więc ciąży z tego nie będzie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dr Marcin



Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przed okresem możecie się kochać do woli Smile ciąży z tego nie będzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paaaul przed okresem sa dni nie plodne. Zatem w obu przypadach kochalas sie w dniach w ktore nie powinnas zajsc w ciaze. Pod warunkiem ze masz regularne miesiaczki. Testy wyszly negatywne wiec mozesz spac spokojnie.

przyszłamamusia1 jesli miesiaczka jest normalnie obfita to mozna ciaze wykluczyc. Jedynie plamienie moze stanowic powod do niepokoju,
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danzi



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 5:45 pm    Temat postu: Pytanie.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.. Mam pytanie... mam nadzieje ze jest ktos w stanie mi pomoc.
Wiec tak.. Miesiaczka skonczyla mi sie 3.01.2010 roku.. nastepnie dzien pozniej zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne.. 3 dni po zaczeciu brania tych tabletek kochalam sie z moim narzeczonym bez zabezpieczenia i on skonczyl w srodku. Czy mozliwe jest to ze zaszlam w ciaze..??
Szczerze to nawet bardzo bym chciala Wink
Prosze o szybka odpowiedz.. Z gory dziekuje.. Wink

---Zaakceptowałaś regulamin więc proszę stosuj sie do niego.Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Nazwa powinna sugerowac problem ---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Danzi tak jest mozliwe bo zaczelas brac tabletki nie 1 dnia tylko po zakonczeniu miesiaczki. Wiec nie jestes od samego poczatku zabezpieczona.

To po cholere bierzesz tabletki skoro chcesz zajsc w ciaze?
CHcesz złapać faceta na dziecko? "kochanie przeciez biore tabletki antykoncepcyjne"? a potem ludzie gadaja ze tabletki sa nie skuteczne Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danzi



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to ze chce zlapac faceta na dziecko.. tylko o to ze mam 17 lat.. za pol roku wychodze za maz.. on chce miec dziecko .. ja tez ale sie boje troche.. Tabletki zaczelam brac tylko ze wzgledu na rodzicow.. bo nie chca zostac jeszcze dziadkami..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ciazy mozesz byc bo tabletki jeszcze nie zaczely dzialac.
Jak bys wziela 1 dnia okresu to nie bylo by takiego ryzyka, a ze wzielas po okresie to ciazy nie mozna wykluczyc...

A swoja droga dziwne - 17 lat i slub? Nie musisz miec zgody sadu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group