Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.24"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:27 pm    Temat postu: hej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To miesiąc ponad minął i miała już dwa okresy! to już będzie jakieś 44 dni i nie po stosunku...
nie wiem czy tamto było do mnie, jbc sorry bo w sumie się wciołem...nie ładnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamiles powtarzam kolejny raz - ciazy nie ma Wink. Okres wyklucza ciąże
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:55 pm    Temat postu: ja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się kłócić nie chce wasza prawda jest ukojeniem dla mnie, ale podobno można mieć okres i być w ciąży. A! gdzieś to przeczytałem na internecie:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolego internet internetowi nie rowni... czytaja a potem powtarzaja bzdury

NIE OKRES tylko PLAMIENIE.
Okres a plamienie to nie jest to samo!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czamelka



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 12:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny czy mogę sądzić że to tylko plamienie bardzo mało ze mnie leci stosunkowo mniej niz przy okresie, i kolor tez nie jest czystej krwi. Niepokoi mnie to bardzo.

Dodano po 8 minutach:

Zapomniałam jeszcze dodać że zawsze przy okresie miałam ciągnące się skrzepy krwi, dziś tego nie mam.
Szkoda że nie mam teraz możliwości zrobienia bhcg bo to napewno dało by prawidłowy wynik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 12:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnieczamelka jest duza szansa ze jestes w ciazy.

zrob jakikolwiek test... bo wg mnie jestes w ciazy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda23415



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey mam głupie obawy choć wiem że są w 100% nie uzasadnione, jednak chcę usłyszeć wasza opinię....

chłopak miał wcześniej wytrysk wszystko ok. oddał mocz, wziął prysznic... później przed samymi 'zabawami' znów poszedł zrobić siusiu wytarł penisa jeszcze papierem toaletowym... najpierw on zrobił mi to językiem, później ja mu loda... poszliśmy umyć łapki bo myśleliśmy że to już koniec... jednak znów zaczęliśmy się całować i znów zrobił mi to językiem i znów ja mu loda. Istnieją jakieś szanse że plemniki przetrwały z tego poprzedniego wytrysku?? Czy po tym jak za pierwszym razem robiłam mu loda to plemniki mogły przedostać się do mojej buzi a z mojej buzi do jego jak się całowaliśmy i później jak on robił mi to językiem (po raz drugi) do mojej pochwy?? jest to realne, czy po prostu za dużo filmów?? miałam wtedy dni płodne Sad proszę o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie ma szans na ciążę.
ale dla pewności możesz wykonać test minimum 14-16 dni po stosunku. najlepiej z krwi bthcg - no ale moim zdaniem z tego dzidziusia nie będzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czamelka



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta noc była straszna, chyba jednak to jest okres. Myślałam że nic mi nie pomoże dziś okropny bój jajników i plecy nie wiedziałam jak leżeć. No nic pozostał mi tylko test do zrobienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magda23415 Mi rowniez wydaje sie ze ciazy z tego nie bedzie.
Jak by sie jednak okres spoznial to mozesz zrobic test, ale nie sadze zeby byl powod do paniki.
_________________


Ostatnio zmieniony przez mala_mi dnia Wto Mar 23, 2010 5:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group