Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.24"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli był stosunek bez zabezpieczenia to szanse są. Okres Ci się spóźnia więc zrób test ale z porannego moczu lub jeszcze lepiej z krwi beta hcg to wyjaśni sprawę.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czamelka



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kocham się z moim partnerem bez zabezpieczenia, antykoncepcja naturalna stosunek przerywany. Jak myślisz duże są szanse na to że będę mamą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak jeśli mierzysz temperature w pochwie regularnie , rano przed wstaniem z łózka ale przez przynajmniej 2-3 cykle to można brać ją pod uwagę. Taka tempka sugerowałaby ciąże lu przetrwałe ciałko żółte. Jeśli na teście pojawiła się druga kreska nawet blada to test jest pozytywny i oznacza wykrycie hormonu ciążowego. Najlepiej powtórz test jutro rano juz kreska powinna być widoczniejsza.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czamelka napisał:
antykoncepcja naturalna stosunek przerywany.

jeśli już to stosunek przerywany NIE JEST żadną metodą antykoncepcji. a już na pewno nie naturalną..

zrób bthcg jeśli od stosunku minęła odpowiednia ilość czasu.
wtedy będziesz wiedziała na pewno czy jesteś w ciąży czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czamelka



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety dostałam miesiączkę, lecz dziwna trochę. Chyba za bardzo napaliłam się na dzidziusia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mari20



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 8:42 pm    Temat postu: Seks w dni płodne..jaka szansa na zapłodnienie?! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam u gin. na monitorowanie cyklu.. wyznaczyl mi ten jeden dzien, w ktorym jego zdaniej jest najwieksza szansa na dziecko.. to bylo w zeszlym tyg. i postanowilismy sprobowac... Kochane powiedzcie mi prosze jaka jest szansa na ciąze?

na pewno byly to dni plodne (lekarz tak stwierdzil, badanie śluzu tez na to wskazywaly.. plus klucie jajnika)

i co by musiala sie stac zeby nie doszlo do zaplodnienia jesli i ja i partner jestesmy zdrowi?!

---Pytanie dołączam do odpowiedniego tematu---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mari20 organizm ludzki to nie zegarek i nie zawsze jest tak ze za 1 razem sie udaje zajsc w ciaze... czasem trzeba poczekac kilka miesiecy... i za ktoryms razem sie udaje. Ale nie trzeba sie martwic od razu ze cos jest nie tak bo za pierwszym razem sie nie udalo.

Jesli chcesz wiedziec 14 dni po stosunku zrob test z krwi BHCG. Bedziesz wiedziala co i jak.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwna?
Jesli sa to plamienia to ciaza w dalszym ciagu nie jest wykluczona. Plamienia w ciazy moga wystepowac.

Zrob test z krwi BHCG bedziesz miala pewnosc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 10:36 pm    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj powtórzyła test i wyszedł negatywnie, ale w sumie zrobiła to parę dni po miesiączce to w to można wierzyć? (z zastrzeżeniem, że przeczytałem, że ogólnie nie można.) W sumie wszystko jest ok. miała normalną.
już jeden dzień chodziłem normalnie, ale nie wiem, jakoś...wiem wiem zostaje ten krwi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli zrobila test minimum 14 dni po stosunku to wszystko ok. wynik juz jest wiarygodny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group