Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.24"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danzi



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mieszkam za granica i moj narzeczony nie jest polakiem.. Tu potrzebuje tylko zgode rodzicow..
Po jakim czasie powinnam zrobic test zeby wyszedl poprawny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Minimum 14 dni.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danzi



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli jeszcze tydzien..
Czy naprzyklad sennosc moze byc objawiem ktory wystepuje 1 tydzien po zaplodnieniu ??
Czy to raczej nalezy do zwyklego zmeczenia.. ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żadne objawy nie występują po tygodniu.

Na pierwsze objawy to stanowczo za wczesnie. Okolo 6-8 tygodnia moga pojawi sie pierwsze objawy. Poczekaj a potem zrob test.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danzi



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki.. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

danzi a po co brałas tabletki skoro staracie sie o dziecko?
bez sensu.
wiadomo ze one zahamuja owulacje i wydzielanie sluzu...
ponoc juz w 1wszej dobie zaczynaja działac.. wiec watpie abys zaszła...dostarczyłas organizmowi hormony i zaczał "pracowac"...
a teraz juz nie bierzesz tabsow?

sennosc napewno spowodowana jest tabletkami
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe dzialaja w 1 dobie jesli nie wziela 1 dc. Jak by wziela 1d cyklu to by dzialaly od razu - przynajmniej w teori.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm z tabsami to jest różnie. Można brać i od 1 dc i od 5dc. Tak przynajmniej jest napisane ale co w przypadku wzięcia w 2,3,4dc? Teoretycznie zabezpieczenie powinno być od pierwszej tabletki ale jak to jest naprawdę to nie mam pojęcia. 14 dni od stosunku to za mało żeby zrobić test jeśi stosunek odbył się na początku cyklu. Najwiarygodniejszy będzie kiedy zrobisz w dniu spodziewanej miesiączki.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danzi



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupilam test ciazaowy na ktorym pisze ze wynik poprawny mozna odczytac juz po 10 dniach od zaplodnienia..
Kazdy mowi mi inaczej.. Nie wiem juz co mam tak naprawde myslec.. Jutro jest 10 dzien wiec zrobie test..

Zle bralam tabletki.. ;/ Kiedy pierwsza wzielam o godzinie 8 rano..
nastepna o 12, a potem jeszcze o 14 ;/
Wiec one napewno nie pomogly ..
Tabletki biore jeszcze ;/
Nie wiem czy powinnam przestac je brac skoro zaczelam je brac juz regularnie .. Jesli jestem w ciazy to one nie maja zadnego wplywu ??

Dodano po 2 minutach:

Jesli okarze sie ze jestem w ciazy odrazu je rzuce..
Czy moze lepiej przestane je brac juz teraz i jesli nie bede w ciazy zaczne pierwszego dnia miesiaczki znowu ??

Dodano po 3 minutach:

Jesli te tabletki maja zatrzymac wydzielanie sluzu to dlaczego mam teraz mocne oplawy ? Ciekawe..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Danzi za wczesnie od ZAPLODNIENIA a od STOSUNKU to nie oznacza to samo.

Myslisz dlaczego tabletki "po" sa zazywane w ciagu 72h? POniewaz caly proces zaplodnienia i zagniezdzania trwa nawet i tydzien! Jak by to bylo tak hop stosunek = ciaza odrazu to takie tabletki nie byly by skuteczne a nie sa to tabletki poronne! NIe wywoluja poronienia!

Teraz sobie zafunowalas taka rewolucje tymi tabletkami ze szkoda gadac:
1) powinnas je brac od 1 dnia miesiaczki! A nie od 1 dnia po miesiaczce
2)Powinnas je brac w miare regularnie tzn odstep czasowy nie powinien przekraczac 12h. Zalecz sie je branie o jednej porze dnia np. rano. Najlepiej jest brac o 1 konkretnej godzinie, aczkowleik wiadomo ze nie zawsze to tak idze.
3) Co do ciazy i tabletek - jak teraz odstawisz to organizm napewno Ci zwariuje.... wiec w sumie poczekaj jeszcze 4-5 dni... zrob test jesli bedzie pozytywny to je odstaw. Tablteki nie maja wplywu na wynik testu - odrazu mowie.
4) Tabletki nie hamuja wydzielanie sluzu tylko sprawiaja zejest gestszy. Sluz podczas brania tabletek wystepuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group