Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.24"

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 10:55 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży part.24" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę tutaj kontynuować rozmowę Wink
_________________
Jestem mamą Wink))



Ostatnio zmieniony przez tosia81 dnia Wto Mar 23, 2010 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale minelo 12 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to poczekaj dwa dni i zrob test. Najlepiej z krwi
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maniutka2010



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej wiem że miałam napisać później i powiedzieć jak się sprawa potoczyła dalej ale normalnie nie wiem co mam robić
Znacie już mój problem niby pierwszym z objawów ciąży sa wymity tak ??
pojawiaja się on od 6 do 8 tygodnia od zapłodnienia ale u mnie jest już prawie ten 8 tydzień i nie ma nic takiego nie mam żadnych objawów ciąży tylkko jak za dużo o tym myśle i zaczynam się nakręcać to zaczyna mnie boleć brzuch czy te bóle brzucha mogą własnie byc spowodowane tym ze stale się nakęcam i nie i za dużo sobie wkrecam czy też stresem ??
kiedy o tym nie myśl,e mam jakieś zajęcie nie boli mnie ale kiedy mam chwile wolnego czasu zaraz zaczynam o tym myślec
mala _ mi znasz moją sytuacje doradzisz mi cos??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maniutka2010 nie ma mowy o ciazy.
Jesli cie to meczy zrob test.
Tak bol brzucha bol plecow piersi, mdlosci i wszytko inne to moze powodowac psychika. ZRob test moze to cie uspokoi. Musisz sie odprezyc. I swoja drga skoro tak panikujesz to wydaje mi sie ze poprostu nie jeestes gotowa na seks i tyle. Seks ma byc przyjemnoscia a niemeczarnia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maniutka2010 wymioty w ogóle nie muszą wystąpić. Ja ich nie miałam.Wszelkie objawy u Ciebie mogą mieć podłoże psychiczne. Zrób dla spokju test
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maniutka2010



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem wiem ja sama to ostatnio stwierdziłam i tu sie z Toba zgodze
ok dziekuje tylko jeszcze jedno pytanie mnie nurtuje dlaczego nie miałam mieesiaczki ale i to sie wyjaśni
A co do testu chciałabym zrobic ale nie mam na tyle odwagi zeby go zrobic i boje sie poprostu go kupic wstydzie sie a u mnie wszyscy sie znaja w kjazdej aptece jakis znajomy boje sie poprostu ale postaram sie przełamac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj no postaraj sie przełamać to rozwiąże sprawe
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maniutka2010



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem wiem ok dziekuje jeszcze raz i oczywiście napiszę wynik Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maniutka2010 raz a szybko i bedzie dobrze. Lepiej wiedziec niz sie meczyc.

A czynnikow dlaczego miesiaczki nie ma moze byc na przyklad ogromny stres jaki przezywasz wlasnie i robi sie bledne kolo. Zrob test wynik bedzie negatywny to sie odprezysz i miesiaczka sie pojawi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group