Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co lubią faceci?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 3:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mozesz to znajdz jakies foto i w paincie mi zaznacz i wyslij na pw albo maila ; D

agamalaga, z jednej strony rozumiem, ze po takim tekscie no zrob cs z nim zeby stanal nie wiesz co zrobic, tez bym sama nie wiedziala co mam w takiej sytuacji zrobic. Bo skad mozesz wiedziec czy akurat to co zrobisz zadziala, tym bardziej po takims tekscie ktory pewnie juz dla Ciebie psuje atmosfere na wstępie.. ale takie jest tylko moje zdanie.
A z drugiej strony, co to za facet ze to Ty musisz go podniecac zeby mu stanal? mojego to ja prawie nigdy nie pieszczę, jemu od razu stoi bo sama w sobie go juz podniecam...
ja bym się na Twoim miejscu zastanowila co ja z takim facetem robię..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka napisał:
o kurczaki, poproszę o instrukcje : D gdzie ten punkt?

tych punktow jest kilka
bardzo czuły jest odcinek miedzy moszna a odbytem, czuła kcnowka moszny tzn taka jej wewnetrzna strona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BobiJons



Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja lubię ją doprowadzać do orgazmu, obserwować jej twarz kiedy wije się z rozkoszy... Smile
--reklamy kasujemy. emilka---------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

faceci lubia oral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
faceci lubia oral


a dziewczyny nie ?; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anadiya



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group