Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co lubią faceci?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja się zgodzę z koleżanką Wink Może całkiem gładka być nie musi, ale kudłata jak u niedźwiedzia absolutnie mi się nie podoba Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kiedy chłopcy mają 27 lat?
Niektórzy mają wstrętne włochy-co mnie obrzydza.
Na szczęście On nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 8:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli sie kocha to nic nie obrzydza ...

Faceci ktorzy nie maja wlosow na klacie bo sie gola to moim zdaniem porazka, a tacy ktorzy z natury nie maja wlosow oznacza ze maja malo testosteronu co oznacza ze charakteryzuja sie duza wrazliwoscia ( w delikatny sposob mowiac).

Jeszcze rozumiem kulturystow ktorzy sie gola poto by zamiast szczeciny bylo widac miesnie na pokazach, ale takich co za duzo tych miesni nie maja tylko poprostu wyrzezbiona lekko klatke i sie gola to uwazam za pipy grochowe Wink.

Chociaz sa i tacy ktorzy sa owlosieni a jednak delikatni bo mamusia ich tak ulozyla ... ale to zupelnie inna kwestia Wink

Jesli sie kocha to nic nie przeszkadza, a krecic moze wszystko... Ooo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak nie ma z natury-i dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziaboro



Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdansk
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 1:48 pm    Temat postu: a co do facetow ktorzy wola? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

patrzec na kobiety inne a potem tylko sie zadowolic tym co maja w domu. Question np:babki z internetu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiosenkaa1234



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy ja u mojego faceta lubie sciezke milosci prowadzaca sami wiedzie dokad Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój ostatnio wpadł na pomysł, że sie wydepiluje, zagroziłam, że jak to zrobi, to ja to przestanę robić.
facet to facet, "zarost" mieć musi.
wiosenka: zgadzam sie, "-----ścieżka" to cos wspaniałego, szczególnie jak facet ma fajny brzuszek Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gojka 18



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gorzów
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on30
nie wiem czy stosunek analny jest bardziej przyjemny od normlanego..
Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
I Love Girls



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej kręcą u kobiety dłonie, stopy, nogi i tyłeczek.
Ale w szczególności stopy, mam tak od urodzenia Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 2:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja lubie zarowno i u dziewczyn i u mezczyzn ładne stopy Smile
Na ramiona tez lubie zwracac uwagę. U mezczyzn nie musza byc jak u kulturysty, ale super jak sa gladkie i widac ładny zarys miesni Smile wtedy czuje sie ze jest silny, nawet sprawdzac nie trzeba, ale ksztalt ich jest pociagajacy. U dziewczyn zas lubie jak sa zaokraglone i gladkie, zadnych wystajacych kosci!!
Poza tym usta. USTA!!! musza byc gladkie i takie, ze sama mysl o nich przywodzi inną o namietnym pocalunku.
W rzeczywistosci nie jest to wszystko regulą, bo zawsze spodoba sie co innego Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group