Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co lubią faceci?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agamalaga - widac, że chłopak marzy o tym czego Ty nie chcesz zrobic, pewnie z poprzednich związków (skoro prowadził luźne życie intymne) przywykł do różnych figli i teraz może chce do tego powrócic z Twoją pomocą .. pogadaj z nim i powiedz mu spokojnie, że denerwuje Cię już taka gadka i jeśli Cię kocha i szanuje to powinien zrozumiec Twoją teraźniejszą decyzję, a co kiedyś postanowisz to kiedyś i może jeszcze nie jesteś gotowa na przełamanie się w tym kierunku .. a jeśli nie uszanuje tego to znaczy, że nie jest Ciebie wart .. każdy facet powinien szanowac swoją kobietę i jej decyzje Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga bo jest przyzwyczajony do tego rodzaju pieszczot. zawsze je miał i teraz tez chce. skoro nie chcesz czegos zrobic to chyba powinien uszanowac a nie dalej nalegac.. wkoncu pekniesz a on zostanie sam..
chociaz nie mysl w kategoriach : " zrobie co mowi, bo w innym wypadku go strace" ... skoro mowisz NIE tzn nie ! i koniec . Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agamalaga - dokładnie ! zgadzam się z wind, nigdy nie myśl w kategoriach takich, że jak czegoś nie zrobisz na co on nalega to go stracisz .. Confused głupota.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 9:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tutaj jest przykład sytuacji, gdzie on robił to już nie raz, a ona zapewne nigdy i z nim postanowiła zacząc życie intymne.. czy dobrze? różnie to można interpretowac.. jeden powie tak drugi- nie... ja jednak uważam, że powinniście dużo o tym rozmawiac, spróbowac dotrzec do siebie, a następnie działac, bo bardzo mi się nie podoba, że jesteś namawiana do tego czy tamtego.. on się bardzo niecierpliwi, Ty może potrzebujesz dobrej gry wstępnej, nie wiem, trudno mi powiedziec, ale nie powinno byc tak, że Tobie coś nie odpowiada..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w lozku ogolnie dobrze nam sie uklada, a na tamto po prostu mowie, ze nie i tak w kolko. troche pogada i skonczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agamalaga - wiesz, albo mu przejdzie albo nie, to kwestia czasu i zależy od chłopaka .. Mr. Green
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taa:) watpie, ze przejdzie. raz na odczepnego powiedzialam, ze to bedzie jego prezent a urodziny., a niestety urodziny ma juz w grudniu hehe

Ale mam inny problem. on sie denerwuje bo mi nic nie powie a na jego "no zrob cos z nim zeby stanal" to ja nie wiem co zrobic, i na tym gadka sie konczy.. i tu juz nie chodzi o zrobienie tego, czego nie chce a o cos innego. a ja chyba nie umiem nic zrobic;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie wchodzi w gre sex oralny to moze sproboj go podniecic jakas sexowna bielizna? pare "kocich" ruchow powinno pomoc. Laughing moze zacznijcie od pettingu a dopiero potem przejdzcie do sexu ? pomyslow jest wiele

Dodano po 1 minutach:

a mozna jeszcze pobawic sie jadrami Smile potarmosic oczywiscie z umiarem Smile to tez faceci lubia, na koncu jader jest taki punkt (ja go nazywam meskim pktem G),wystarczy 1 dotyk i facet odpływa, a jesli znajdziesz go jezykiem..to juz chyba nie musze konczyc co sie stanie z jego ... Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurczaki, poproszę o instrukcje : D gdzie ten punkt?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka nie wiem jak to wytlumaczyc i nie wiem czy kazdy facet to odczuje.. Razz. na samym koncu moszny...juz dokładniej nie wytlumacze..ytrzeba szukac palcami az sie znajdzie Razz
przynajmniej u nas to działa Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group