Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co lubią faceci?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co prawda tytuł jest co lubią faceci, ale widzę, że dziewczyny tez się tu wypowiadają.

Już gdzies się wypowiadałam na forum, że mam bardzo ściśle okreslony IDEAŁ Wink
Brunet o ciemnej karnacji, wysoki, umięśniony (ale nie a'la Pudzian!), sylwetka wysportowana. Uwielbiam meżczyzn z grzywką lekko opadającą na czoło...mmm
Taki typowy latino lover hehe Razz

Tylko... ideały ideałami, a mój facet jest: blondynem, szczupłym, obciętym "na jeża", o jasnej karnacji Laughing .... i wiecie co? PODOBA MI SIĘ! Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze ze piszecie ze faceci lubia w pupe a wiecie co wam powiem miałam wielu facetów i wielu z nich wrecz nie wyobraza sobie takiego stosunku.
A z tego co osobiscie zaobserwowałam kazdy facet lubi byc faworyzowany i pieszczony jezeli trafi sie oczywiscie na faceta a nie geja... powiedziec mu czułe słówka i zaczac całowac od ust przez szyje klatke schodzac nizej i nizej... Laughing
Kazdy fajny facet to lubi tak samo jak my Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sa gusta i guściki. Jak już pisałam gdzieś wyzej w tym temacie - znam kolesia, co nie lubi lodów i w ogóle orala, słyszałam tez o takim co nie lubił się całować i swoje pocałunki z dziewczyna ograniczał do cmoknięcia na powitanie...

heh, trzeba chyba zaliczyć wiele prób i błędów zanim się dotrze do swojego faceta i pozna co JEMU AKURAT sprawia przyjemność, a co nie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba musze se z toba BABCIU zgodzic.
Naszczescie juz sama wiem co moj facet lubi i nie musze próbowac chodz z kazdym dnie mozna odkryc cos nowego o czym sie nie miało pojecia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest piękne w stałych związkach. Ludzie się poznają, docierają, odkrywają przed sobą. Uczą się nawzajem swoich ciał, wiedzą jak sprawić partnerowi przyjemność... Rolling Eyes się rozmarzyłam Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piekne jest jesli jest prawdziwe gorzej jak jedno leci w kulki a drugie kocha ponad wszystko. Oby takiego było jak naj mniej!
A jesli sie kocha to przeciesz nie trzeba robic nic wbrew sobie tylko to co oboje partnerów lubi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
glamszajn



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lufcia - zgadzam sie.

u mojego TZ najbardziej pociaga mnie jego... nos.
i klata. a na koncu rece i dlonie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj facet jak dla mnie idealem. Wszystko mnei w nim kreci.


Cytat:
Piekne jest jesli jest prawdziwe gorzej jak jedno leci w kulki a drugie kocha ponad wszystko. Oby takiego było jak naj mniej!
A jesli sie kocha to przeciesz nie trzeba robic nic wbrew sobie tylko to co oboje partnerów lubi:)


Masz racje,zgadzam się z Tobą. NAjgorsza sytuacja jaka mozna sobie wyobrazic, to zwiazek w ktorym jedna strona kocha a druga....wykazuje obojetnosc. Cyba sama kiedys to przechodzilam,dlatego jestem taka wyczulona Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiele rzeczy jednak zdecydowanie chyba to co mogą zobaczyć a nie koniecznie tak od razu dotknąć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nanorurka



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak. lubią patrzeć. przynajmniej mój. lubią `gonić króliczka`Smile
Czasem robię swojemu święto dotyku. obcałowuje kawałek po kawałeczku. palce, dłonie, nadgarstki, zgięcia łokci, uszy itd... niech się czuje kochany i pożądany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group