Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co lubią faceci?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem opini ze facecta mozna duzo latwiej rozochocic niz kobiete. Dlatego jesli mi sie chce nie mam oporow zakomunikowac. Nie zdazylo mi sie bym zostala odrzucona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heniu



Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: w-w
PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeciez to prawda znana calemu swiatu! facet jesli tylko oddycha ma ochote na seks (;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ola_krk_nh



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mozecie podac dokladne przyklady co podnieca was kolesi [ albo waszych facetow] najbardziej ?
bo mam jakos tak ze jak przyjdzie co do czego to kompletnie nie wiem co robic...;/ , od razu nogi z galarety i rece jakby nie moje ;d
jak nie mam dokladnego przykladu to nic nie wiem , niczego nie jestem pewna i sie boje co kolwiek zrobic ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wystarczy pewna reka chociazby dotykac czlonka przez spodnie, albo zlapac faceta za biodra i sie do niego przycisnac - to tak z moich spostrzezen Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda.Mała.Mi



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu dostaliśmy w prezencie pościel wełnianą. Według zaleceń, trzeba pod nią spać nago. Nie sądziłam, że to tak będzie podniecać mojego męża. To urozmaiciło nam nasze życie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mariusz Twoje wypowiedzi nic nie wnosza do danego tematu. prosze udzielac bardziej rozbudowanych odpowiedzi albo poprostu nie pisac Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia1175



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 8:35 pm    Temat postu: pieszczenie mezczyzn... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co lubia faceci? jakie pieszczoty sprawiaja im najwieksza przyjemnosc?


[color=green]-----edited by emilka------
temat przeniosłam do innego, pokrewnego[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pieszczenie członka ustami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym jeszcze dodała pieszczenie jader Razz zarowno rekoma jak i ustami Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mario060



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja jestem facetem i sie wypowiem.. ja mam np szyje bardzo wrazliwa ;p czasami nawet nie daje sie do niej dotknac takie dziwne fajne uczucia mam ;d no i pieszczenie gornej warstwy czlonka Smile no i tez lubie sutki jak sa dobrze lizane ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group