Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co lubią faceci?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Twety



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Antwerpia
PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mojemu wystarczy wczesniej napisac smsa ze czekam na niego rozpalona w domku i jak tylko wpadnie do domu szuka mnie a rozporek sam mu sie praktycznie rozpina to ich tez kreci... sms mowiacy czego sie pragnie jakiego zblizenia... aha moj tez nie wyobraza sobie jak mozna cisnac w kaka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 4:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nigdy nie probowal to przynajmniej nie nalega bo nie wie co traci ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to ciekawe. Nigdy nie pisałam do swojego M. sms-a z treścią, że czekam rozpalona. Może to jest jakiś pomysł. W każdym razie warto spróbować Smile

A swoją drogą, nie macie czasami takich obaw,że kiedy pierwsze pokażecie,że macie na swojego chłopaka ochotę,okaże się,że źle trafiłyście, bo on nie ma na igraszki nastroju?Ochoty?
Są dni kiedy ja chciałabym wszystko,ale boję się zaczynać,bo jeśli on nie ma ochoty to wyjdę na jakąś napaloną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mialam i to nie raz. czego tu sie wstydzic Smile jak sie chce to trzeba korzystac.
chociaz nie pamietam kiedy ost była tak ze ja chciałam a moj P nie... hmmm...dawno temu ale było cos takiego Smile pomyslałam sobie" trudno nie to nie" i zajelismy sie czyms innym :] Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja znając siebie pewnie strzeliłabym focha Razz
Zawsze jest tak,że to on zaczyna, ale są dni, kiedy ja mam ochotę i zwyczajnie boję się zacząć cokolwiek robić. Może to i błąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nanorurka



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba się nie przekonasz póki nie spróbujesz. nie wstydź możesz przecież mu to dać do zrozumienia jakoś delikatnie, wtedy nie wyjdziesz na "napaloną". no i z tego co sie do tej pory nauczyłam - strzelanie fochów facetów nie kręci ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To moze podsuncie jakas tresc takiego smsa ?Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidka_a



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Lubawa
PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mojego faceta kręci jak jestem mokra <aż moczę wszystko na czym usiądę> i kiedy wypinam tyłek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mokra?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidka_a



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Lubawa
PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba to nie jest trudne- kobieta jest w jednym miejscu mokra jak jest silnie podniecona:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group