Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co lubią faceci?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andziucha



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, każdy facet jest inny i ma inne potrzeby (jeżeli chodzi oczywiście o łóżko), bo jeżeli chodzi o zaspokojenie oczu to sa wszyscy tacy sami...
Zgrabne długie nogi, jędrna pupcia, piersi na wielkość dłoni (nie za duże, nie za małe), ładna bużka, podkreślone oko i ładny uśmiech, a kazdy facet sie oślini Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Smile


Od jakis 3 miesiecy kocham sie z moim chlopakiem . wczesniej tego jnie robilam i te wszystkie sprawy byly i sa dla mnie nowe i jeszcze nie do konca moge sie otworzyc . Moj problem polega na tym, ze nie wiem jak zachecik chlopaka, zeby sie kochac. I wydaje mi sie, ze mojemu chlopakowi juz zaczelo sie nudzic takie , ze to on musi mnie dotknac pierwszy i "zachecic" itd. Troche glupio mi o tym pisac, ale wiadomo, mamy nie zapytam Smile Bardzo czesto zaczal mi mowic " no zrob cos z nim " a ja i sie wstydze i nie wiem co zrobic i jak zeby go zachecic . Czasami z jego przymusu , wkladam mu "tam " reke a on mi mowi, za malo cos sie starasz. Mialyscie dziewczyny podobny problem , albo jak sobie poradzic co robic ? Bardzo prosilabym Was o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nic na przymus. No nie wiem o co tutaj chodzi, ale jak Ty robisz jakiś krok w przód i mimo tego, że się wstydzisz facet tego nie docenia i mówi coś się mało starasz no to haaalo? Miłość? Czy seks?

Rozmawiałaś z nim o tym, że trochę się wstydzisz? Jeden człowiek jest odważny i leci na całość, a inny trochę się boi, wstydzi i potrzebuje trochę czasu.

Ile ze soba jesteście? Wiek faceta? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojjj nic na siłe dziewczyno bo sie zrazisz... a facet nie powinien na Ciebie tak naciskać... wiadomo nie ma co Cię wrzucać na glęboką wodę, bo to jest ryzykowne.... spokojnie małymi kroczkami i nic na siłę!

A przed seksem próbowaliście pettingu? Może to by sprawiło że poczujesz się pewniej. I tak jak Zibi pisze... napisz ile jestescie razem i czy facet jest duzy starszy od Ciebie... to tez ma znaczenie... ale powiem Ci tak... jesli facet tak na Ciebie naciska to uwazaj.... bo powinien zrozumiec ze kazda kobieta ma swoj czas... i nie wolno na nikogo naciskac czy kogos "zmuszac" to na tym nie polega. To ma być przyjemnosc a nie przymus.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dlaczego myslicie ze wiek ma znaczenie? facet to facet ..czy ma 18 czy 30lat, to potrzeby takie same.. kazdemu sie marzy sex,czy to normalny,oralny czy tez analny Razz jak dla mnie wiek nie ma znaczenia..(mowie o poscie wyzej). facet jak facet. ma swoje potrzeby i najchetniej to chciałby zeby z ust "go" nie wyjmowac Razz Embarassed
btw: o kurde ale zrobiłam atmosfere Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind no wiesz, jeżeli dziewczyna ma np. 16 lat a chłopak 30 lat no to różnica jest Razz Bo dziewczyna może nie wiedzieć co to jest penis, a facet będzie wymagać na dzień dobry seksu analnego Cool

Dlatego tak jak pisałem, czy liczy się miłość czy sam seks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agamalaga - jeśli nie chcesz tego to powiedz mu wprost, że "nie" i koniec .. znam to skądś, ale to takie gadanie czasem jest u faceta, jeśli nie naciska na Ciebie tylko tak gdyba to nie masz co się przejmowac, ale jeśli Cię zmusza to wtedy wkrocz do akcji .. nie musisz się godzic na coś czego nie chcesz .. może on po prostu nie wie, że się wstydzisz Razz ? powiedz mu o tym, gwarantuje, że rozmowa bardziej pomoże niż gdybanie czy zrobic to czy nie, co sobie pomyśli i czy jest Ci z nim źle itd.

pogadaj z nim i wszystko będzie dobrze Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sex z 16latka jest karany..czy sie myle?z reszta w dzisiejszych czasach coraz młodsze zabieraja sie za te sprawy.
Zibi no bez przesady..chyba 30latek wie ze taka małolata jest jak nowonarodzone cielątko Razz i trzeba je wszystkiego uczyc Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind mi się wydaje, że do 15 lat jest karalny, a od 15 - stki już chyba nie .. no, może to ja źle piszę .. oj, najgorsze jest to, że właśnie coraz młodsze za takie rzeczy się zabierają w dzisiejszych czasach .. 12 - stolatki, 13 - stolatki .. szczerze ? to ja w ich wieku się chyba jeszcze lalkami bawiłam Mr. Green Embarassed a one się teraz czymś innym bawią ..

no, ale starsi faceci chyba lubią takie młodsze .. Razz
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Smile troche pozno pisze, ale nie mialam czasu.

Ja mam 22 lata a chlopak 25 lat. Wczesniej prowadzil dosc luzne "zycie intymne" a Teraz slysze codziennie oj zrob to oj zrob to.. Juz mnie to denerwuje. A zawsze mu odpowiadam, ze nie, ze moze kiedysl. ale na drugi dzien znowusz to samo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group