Szukaj

Strach o dzieci

Komentarze do: Sepsa
Odpowiedz w wątku
przyszła mama
~przyszła mama 02-04-2007 11:52

ja tam si boje nie o siebie ale o moje nienarodzone jeszcze dziecko czy morze sie zarazić sepsa w łonie matki

PP
~PP 13-04-2007 01:32

Nie wiem czy dzidzia może zarazic się w łonie matki ... ja coraz bardziej jestem przekonana, że to wszystko, co teraz się dzieje to zwykła nagonka medialna finansowana przez producentów /dostawców tych nieszczęsnych szczepionek. Prawda jest taka, że co roku w Polsce na sepsę umiera ok 150? osób ... wiele osób umiera też z powodu grypy, czy innych "głupich" powodów na które nie ma szczepionki i nigdy nie będzie. A ile jest ofiar wypadków samochodowych? - jakoś nikogo to nie przeraża, a nasze ulice coraz bardziej zapełniają się kolejnymi samochodami. Ludzie nie dajmy się zwariowac. Jeśli zaczniemy szczepic nasze dzieci na wszystko co tylko pojawia się na rynku, to co z tych naszych pociech wyrośnie - wyjałowione i niezdolne do samoistnego nabywania odporności biedactwa ... czy tego chcemy? To, o czym krzyczą media i wielu lekarzy niekoniecznie jest dobre dla naszych pociech.
Pani proponuję cieszyc się ciążą i przeżywac z radością każdą chwilę, gdyż jest dla kobiety chyba jeden z piękniejszych momentów w jej życiu. Proszę pamiętac, że dzidzia odczuwa wszystkie Pani troski, więc chyba nie warto, bo sepsa była, jest i będzie, tak jak wiele innych chorób. Pozdrawiam i życzę dużo słońca i radości.

Keiko
~Keiko 09-05-2007 23:07

To co Pani napisała to bardzo piękne i mądre słowa! Uważam, że każdy powinien wziąć sobie Pani słowa do serca. Pozdrawiam serdecznie

patrykbrzoska
patrykbrzoska 10-12-2007 14:14

moim zdaniem moze sie zarazic ale nie musi za to ty tak

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Sepsa"