Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotr20



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nio to fajnie. A ile tak te "cholerstwo" zyje w warunkach naturalnych? Bo wiem ze jak sperma ma kontakt z drogami rodnymi to wydzielina ta ktora tam powstaje ulatwia im poruszanie sie dlatego mialem takie obawy ze jednak moglo cos przezyc na czlonku i ta wydzielina by im ulatwila poruszanie sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale byly dni nieplodne wiec na 100% jest wszytsko oki:) nie martw sie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotr20



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze juz nie martwie sie. Dziekuje bardzo za odpowiedzi i poswiecony czas. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko Smile od tego tu jestesmy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hanes



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 11:13 pm    Temat postu: Zdolność spermy do zapłodnienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pewne obawy... Po południu ok. godziny 12 onanizowałem się no i oczywiście po, poszedłem pod prysznic zrobiłem myju myju ale resztki spermy pozostały pod napletem gdyż spieszyło mi się i zapomniałem umyć tez tamto miejsce. I teraz to pytanie czy po około 8 godzinach taka sperma może zapłodnić kobiete podczas stosunku bez prezerwatywy ? Za odpowiedź z góry dziękuje. Pozdrawiam.

---edit by karioka---
Proszę nadawać tytuły bardziej odzwierciedlające problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie. Na pewno już dawno wszystko wyschło, a plemniki na sucho nie są w stanie przeżyć. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hanes



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też tak myślałem bo ta sperma jest już zkwaśniała i gęsta dlatego chyba trudno tu o jaką kolwiek możliwość zapłodnienia kobiety takim nasieniem? Smile Pozdrawiam i dziękuje karioka za tak szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zkwaśniała i gęsta?... To może się jednak umyj... Confused Very Happy
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hanes



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Może nie tak miało to zabrzmieć Razz Nie pomyśl że nie dbam o higiene etc. Nie wiedziałem jak to nazwać, brakło mi słow. Tak czy inaczej dzięki za wcześniejszą odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 5 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group