Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie doszło do wytrysku niedługo przed pieszczotami i nie było go tez w ich trakcie, nie zajdziesz w ciążę.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NekoChan



Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pomorze
PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy mogło dość do zapłodnienia jeżeli mój chłopak miał kropelkowanie(ok. 3 kropelek na bieliźnie), poprawił penisa, po czym zapiął rozporek, następnie wyjmował telefon z kieszeni, przytulał mnie i po jakiś 6 minutach od wyjęcia ręki, ocierał ją o moje krocze(miałam majtki i spodenki). Nie wiem czy to były dni płodne, mam dosyć nieregularny okres.

dostałas juz odpowiedż w tym temacie i na PW. Nie zasmiecaj Forum tym samym pytaniem w roznych tematach. Zapoznaj sie z REGULAMINEM Forum / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 1:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ąby mogło dojść do zapłodnienia, plemniki musiałyby dostac sie do Twoich dróg rodnych, a tak sie nie stało...

Co do nieregularnych miesiączek, proponuję prowadzic kalendarzyk i udac sie do ginekologa na uregulowanie jesli miesiaczkujesz dluzej niz 5 lat i masz w dalszym ciagu nieregularne. Regularność polega na tym, że miesiączka pojawia sie zawsze co pewną ilość dni (+/- 7), a nie zawsze w tym samym dniu każdego miesiąca.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dlapewności



Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja sytuacja jest bardzo nietypowa, a mianowicie w dzieciństwie miałem usunięty napletek i w miejscach po szwach zostały mi takie otworki - tuneliki o długości kilku mm. Można to porównać z przekłutymi uszami, czy językiem. Mój lęk wygląda następująco. Po wytrysku może tam się dostać malutka ilość spermy, która w czasie mycia może tam pozostać, bo to miejsca właściwie niedostępne, a sprzyjające życiu plemnika. Zakładając kilka minut później prezerwatywę wydaje mi się, że może ona się wycisnąć i dostać na zewnętrzną stronę lub na palce. Nie widać, żeby coś tam było, ale wydaje mi się, że jest to teoretycznie możliwe. Jeśli by tak się stało, to czy taka ilość nasienia jest ryzykowna ? Istnieje tutaj jakiekolwiek ryzyko wpadki ? Wiem, że dużego na pewno nie ma, ale jeśli ktoś bardzo nie chce mieć dzieci to lubi mieć jednak pewność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Paź 12, 2013 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każda ilść nasienia jest ryzykowna jeśli kobieta jest w okresie płodnym.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dlapewności



Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 12, 2013 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie powiało optymizmem. Jest to na tyle duże ryzyko, żeby zawracać sobie głowę operacją likwidacji tych otworków ? Kosmetycznie nie przeszkadzają ani mnie ani nigdy żadnej z moich dziewczyn. Nie wiem czy takie coś mi w ogóle zrobią na NFZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Paź 14, 2013 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zadales pytanie, odpowiedzialam. Jest sperma - jest ryzyko jesli sa dni płodne...
Na pozostałe pytania odpowiedz sobie sam.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
berg12



Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam pytanie ktore mnie bardzo niepokoi… pochodzi od ginekologa. On twierdzi ze plemniki nawet jeszcze przez pare miesiecy moga byc zakonserwowane (zakodowane) w sluzie kobiecym, i nawet jak sie mialo stosunek przed 3 miesiacami moze dosc do zaplodnienia, bo te plemniki przezyly w macicy… czy jest taka mozliwosc zeby one 3 miasiace po stosunku bylyby jesczcze aktywne, bo ten plyn kobiecy je zakonserwowal? czy zdarza sie taki fenomen, o takiej dlugiej konserwacij plemnikow u kobiet… pozdrawieam serdecznie…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie.. Choćby dlatego że plemniki żyją w środowisku zasadowym, a środowisko u kobiety jest kwasowe...Jest możliwosść natomiast, że doszło dozapłodnienia te 3 miesiace wczesniej, a kobieta myliła plamienia z miesiaczką.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janusz_wwa



Dołączył: 22 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprawialiśmy stosunek z dziewczyną ok. godziny 12:30. Stosunek był w prezerwatywie. Następnie połozyliśmy się spać na ok. 2-2.5h (odstęp czasu od 2-3h). Po przebudzeniu uprawialiśmy znowu seks, oczywiście zapomniałem o tym, że nie umyłem penisa i pomimo tego, że nie wchodziłem bez prezerwatywy, to jednak go dotykałem tuz przed jej założeniem, w dodatku wcześniej dotknąłem dziewczynie tym penisem okolic łechtaczki. Jakieś wymierne szanse na ciązę?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 35 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group