Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie nie ma mowy zeby po 8h plemniki były dalej zywe Wink heh
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hanes



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka tak dla sprostowania to ta niby sperma o której mówiłem to była mastka Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika3377



Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kielce
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 12:16 pm    Temat postu: czy w moczu sa plemnik? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey wszystkim mam pytanie slyszalam zemocz wyplukje cewke moczowa z plemnikow czy jednak bez wczesniejszego stosunku moj chlopak normalnie odd mocz a potem bedziemnie iescil rekato czy jest ryzyko ciazy czy w normalnym moczu sajakies plemnki zdolne do zaplodnienia? i jeszcze jedno czy na suchym czlonku sa jakies plemniki czy jesli moj chlopknp poprawi swoje narzady ktore sa suchea potem bedzie mnie zabawial reka nawt dni plodneto czy jestryzyko ciazy z gory dziekujeza odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w moczy nie ma plemnikow Smile nawet jezeli doszlo do wytrysku a potem facet oddal mocz to plemniki gina bo to jest zupelnie inne srodowisko... a zeby plemnik przezyl musi miec skladniki odzywcze ze spermy Smile
a co do drugiego pytania to jezeli chlopak sie spozcil i na czlonku zostala sperma , wytarl ja reka a potem odrazu zaczol cie pisecic to jest ryzyko ale w niewliekim % bo musi tu zadzialac wiele czynnikow zeby doszlo jednak do zaplodnienia - dni plodne, wieksza ilosc spermy, plemniki musza byc jeszcze zywotne i dostac sie do kanalu szyjki macicy.... a jezeli czlonek byl suchy, nie bylo wytrysku wcale to nie ma sie co bac Smile
mam nadzieje ze troche ci wyjasnilam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zenek21



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 1:32 pm    Temat postu: Kilka pytań od Laika;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam kilka nietypowych pytańWink zapewne większość nich można znaleźć na tym forum ale chce zebrać je w jedno;) a więc tak(w każdej sytuacji zakładajmy dni najbardziej płodne u dziewczyny):
1. Jak długo żyją plemniki poza ciałem mężczyzny to znaczy jak długo są zdolne do zapłodnienia gdy np były na ręce i nie została ona wymyta lecz wyłącznie wytarta.
2. Czy woda z mydłem niszczy kompletnie plemniki oraz ich zdolność do zapłodnienia?
3. Czy jeśli mężczyzna miał swoją spermę w ustach( np po pocałunku po sex oralny z kobieta i sie całowali to czy jeśli ona mu ją "przeniosła" może on ją zapłodnić przez odwzajemnione pieszczoty "dolnych sfer"? ewentualnie żeby temu zapobiec wystarczy wymycie ząbków?Very Happy
4. Czy gdy mężczyzna jest w prezerwatywie i się "przytula" do dziewczyny która jest w samych majteczkach oraz ma dni płodne jest jakakolwiek możliwość zapłodnienia? nawet jeśli prezerwatywa pęknie a on nie będzie miał wytrysku(chodzi mi o ten płyn przed wytryskiem czy jest "groźny" jeśli będzie np na majteczkach dziewczyny)

Wszystkim zainteresowanym serdecznie dziękuję i proszę o odpowiedzi;) tylko takie prawdziwe szczere i porządne gdyż pytam się także w porządny sposóbWink Pozdrawiam wssytkich zainteresowanych!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zenek21 wiec tak:

ad.1-> na rece plemniki zyja bardzo krotko bo nie maja odp. srodowiska by przetrwac...daje ok.2min -potem gina. Jedynie w drogach rodnych kobiety sa w stanie przezyc 2-5dni,pod warunkiem ze ma dni płodne Wink

ad.2-> oczywiscie ze woda z mydłem niszczy plemniki. Tak jak pisałam wyzej jedyne co im potrzebne by przezyc to sluz kobiecy Wink

ad.3-> nie rozumiem stwierdzenia" Czy jeśli mężczyzna miał swoją spermę w ustach" Shocked Shocked jak to swoja sperme?to chyba kobieta jak juz powinna ja miec a nie facet Confused rozumiem ze chodzi Ci czy podczas pieszczenia intymnych sfer majac w ustach sperme mozna zapłodnic kobiete?- odpowiedz brzmi NIE Exclamation przez zoładek do serca- owszem ale nie do komorki jajowej hehee Very Happy nawet nie trzeba myc zebow bo i tak nie dojdzie do zapłodnienia Laughing

ad.4-> nie ma mozliwosci zajscia w ciaze,gdy kobieta ma na sobie bielizne a facet gumke! niby jak?własnie dlatego je stworzono by nie dopuscic do takich styuacji. Co do peknietej gumki- jesli nie doszedł w niej do konca to mimo dni płodnych w ciazy nie powinna byc. A w płynie o ktorym piszesz pojawiaja sie plemniki tylko przed samym wytrsykiem,wczesniej nie- jest to płyn z prostaty.

mam nadzieje ze troszke wiecej juz wiesz na ten temat. pzdr. Razz Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zenek21



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedz;) tak co do pytania z "plemnikami w ustach"Very Happy to chodzilo mi o to: kobieta pieści oralnie mężczyznę, on ma wytrysk, następnie się całują i przez to u mężczyzny w ustach też znajduje się sperma(przeniesiona przez kobietę), poźniej on pieści oralnie kobietę...Smile dziękuję za odpowiedz;)Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do tego pytania z ostatniego postu: nie możliwe jest coś takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

huh... nie ma to jak "wymyslac" nowe mozliwosci zaplodnienia Laughing wystarczy troche pomyslec Wink
no ale kto pyta nie bladzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zenek21



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze jedno pytanie;) czy np takie nawilżane chusteczki po wytarciu spermy niszczą plemniki jak np miało się je na ręce? Może znacie jakieś środki co można mieć przy sobie (np żeby po zabawie w lesie:D) doprowadzić się do porządku?

Odpiszcie prosze:)

i z tego co wnioskuje to kobieta polykajac sperme nie ma mozliwosci zaplodnienia no nie?

---edit by emilka---
jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 6 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group