Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z drapaka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psst



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz. choc jej sie spoznia okres jakis trzeci dzien. choc to moze byc inna przyczyna. chociazby tez stresu tego co ja przechodze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3 dni to wcale nie jest duzo...a stres bardzo wplywa na spoznianie sie okresu wiec niech sie uspokoji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agatka147



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 6:04 pm    Temat postu: długość zycia plemników Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie, a mianowicie - jak dlugo ( maksymalnie) są w stanie przeżyć plemniki w warunkach zewnętrznych, a dokladnie na członku mężczyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotr20



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 4:37 am    Temat postu: Dlugosc zycia plemnikow na czlonku...?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Mam takie moze troszku glopie pytanie: Ile moga przetrwac plemniki na czlonku?
Bo mam taki problem onanizowalem sie a dzien po tym doszlo do stosunku i nie wiem czy plemniki przezyly na moim czlonku a do tego to dziewczyna troszku dotykala mnie reka po czlonku i nie wiem czy plemniki w takich warunkach mogly przezyc??
Prosze o odp na moje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no dzien po to w zadnym razie plemniki nie przezyly Smile jezeli jakos po masturbacji 3 minuty by minely do stosunku i nie zakladalbys majtek czy bokserek albo nie wycieralbys czlonka to moglby sie martwic Smile ale szanse tez byly by marne moim zdaniem Smile jeszcze dziewczyna do tego muszi miec plodne dni a ty na pewno wytarles je w majtki najprosciej mowiac i to za dlugo okres czasu zeby cokolwiek "tam" przezylo:) a tak na pszyszlosc to radze po masturbacji i nie tylko po kazdym wytrysku wziasc prysznic a zadnych watpliwosci nie bedzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotr20



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cale szczescie. Zawsze po tym sie kompie a teraz tak jakos wyszlo ze tego nie zrobilem:( Do tego dziewczyna spodziewana miesiaczke ma miec okolo 3 marca to chyba przed miesiaczka ma sie dni nieplodne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak przed miesiaczka ma sie dni nieplodne Smile mniej wiecej do 9-10 dni przed miesiaczka Smile
wiem jak to jest mnie i mojego partnera tez czasem ponosi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotr20



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My teraz staramy sie uwarzac w kazdej sytuacji. A jeszcze takie pytanie czy by mogly plemniki przezyc (przez 1 dzien) pod ta skorka ktora nachodzi na zoledzia??
Sorki za takie pytania ale chce rozwiac wszystkie watpliwosci ale jaedno mnie cieszy ze to byly dni nieplodne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie , tam tez nie przezyja Smile nie ma sie co martwic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 4 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group