Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak.

Bez paniki, wystarczy dobrze sie umyć ciepłą wodą i mydłem.
Nie trzeba jakiś płynów odkażających i takich innych specyfików (odradzam tego typu rzeczy w miejsca intymne, można wyżądzić sobie krzywdę).

Prosta zasada, najleprzą i 100% metodą antykoncepcji jest:

SZKLANKA ZIMNEJ WODY ZAMIAST

Seks nie jest obowiązkiem. To nie jest tak że jeżeli już sie poczuło coś do jakieś dziewczyny to trzeba od razu iść na całość.

Dla mnie np. seks nie jest tematem tabu i jestem z tego znany iż naprawdę można ze mną w 4 oczy (i więcej) porozmawiać o seksie i na poważnie i żartując. Często to są żarty, jakie przekomażania sie, i takie tam wygłupy, chodź bywają też o wiele poważniejsze rozmowy. Tych jest mniej z racji tego że nie wszyscy są tak otwarci.

Jedno jednak pozostaje zamknięte, DRZWI DO SYPIALNI SĄ ZAMKNIĘTE NA KLUCZ

jakieś tam tekst w śród facetów, jakieś szczególiki techniczne w śród dziewczyn oczywiście że sie przemycają.

Ale nikomu nic do tego co robie w sypialni, nikt tego nie widzi ani nie wie.
Mogę równie dobrze zabawiać sie godzinami w perwersyjne zabawy z seri BDSM, a mogę spokojnie leżeć koło kobiety, lekko muskając jej ciała i zasypiając patrząc na jej śliczne ciało nie posówając sie dalej.

To tylko i wyłącznie nasza decyzja jak daleko i mocno jesteśmy wstanie i chcemy sie posunąć. Nie ma tutaj miejsca na jakiś wstyd, innych ludzi.
Nie obchodzi mnie to czy facet który nie przeleci dziewczyny jest uważany za fajtłape (pisząc łagodnie, nie chce używać wulgaryzmów) czy też nie.

Nie zrobie czegoś bo tak ogólnie jest przyjęte. Bo panna spirs kręci tyłeczkiem to mam od razu traktować seks za coś oczywistego.

NIE

To chyba jest klucz do cieszenia sie sypialnią. Właśnie sypialnią a nie ordynarnym wepchnięciem interesu w wiadome miejsce.

To jest chyba to o czym zapominają młodzi ludzie, a skutekim tego są właśnie tego typu problem "czy jestem w ciąży?" "seks przez ugranie" itd. przykładów jest wiele, chodźby na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Toba Pawle w 100% rowniez uwazam ze sypialnia to nie miejsce gdzie chodzi tylko i wylacznie o sex..gdyby ludzie traktowali ja jak oaze spokoju i szczescia nauczyliby sie cieszyc z cielesnych doznan,a nie rozmyslac wkolko o ciazy..Pozdrawiam

---- edit by Paweł:
Logowanie poprawione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domofon123



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 10:39 pm    Temat postu: życie plemników poza organizmami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyczytałem z pewnej renomowanej gazety że plemniki żyją na peześcieradle 2 minuty czy To prawda? bo nie znalazłem na forum jednoznacznej odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... moim zdaniem prawda, bo tak nam wykladowca na zajeciach mowil Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fu wspołczuje dziewczynie Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt a potem rozne zapalenia sie tworza... nie mowie tu zeby sie odkazac czy chochlowac przed kazdym zblizeniem ale chociaz raczki od czasu do czasu umyc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MisQ



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam i przepraszam ze odnawiam ten temat...x(
ktory pewnie niektorzy by chcieli znow nie odpowiadac na pytanie jakiegos kolesia ktory ma problem... Confused
ale ja naprawde mam problem i prosiłbym o powazną odpowiedz... Crying or Very sad
czy jest mozliwe ze plemniki zyją po całej przespanej nocy & kilku myciach rąk & poprostu na rekach po ok 18 godzinach... przy wykonywaniu zwyklych czynności Question Question Question Sad Sad Sad Sad
prosze o rzetelną odpowiedz... Arrow Arrow Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz jest żetelna oraz treściwa:

Nie, plemniki nie przeżyją takiego czasu.

Odpowiedz na pytanie kiedy giną ile żyją najduje sie w tym oraz innych podobnych pytaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psst



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 9:55 pm    Temat postu: czy plemniki przeżyły Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem, powiecie że dużo jest podobnych tematów, ale jezeli ktoś był w podobnej sytuacji to wie że jeżeli ktoś udzieli informacji bądź potwierdzi inne to jest łatwiaj, badz trudniej również. sytuacja wyglada tak. onanizowałem sie w domu. umylem rece i penisa letnia wodą, pojechalem do partnerki (tej "zimy"). za ok 3 godziny kochalem się z nia w prezerwatywie (po stosunku była cała) wczesniej wprowadzilem jej moje palce do pochwy. czy ejst możliwosc ze przeniosłem plemniki na mojej rece do jej pochwy??.czy plemniki przeżyły ten czas przed stosunkiem? prosze bardzo o odp!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma takiej możliwości żeby przeżyły!!! już bez przesady!! ja rozumiem kilka minut i mieć obawy ale 3 godziny?! przeciez plemniki to nie "supermeny"
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 3 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group