Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 1:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odp masz racje gdyby bylo inaczej zycie nie mialoby sensu:) sam zaczalem sie juz nad tym zastanawiac wolalem sie upewnic,a taka informacje szczerze mowiac nielatwo zdobyc bo pytanie bylo dosyc nietypowe:), pozdrawiam.
Powrót do góry
gosc
Gość









PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie onanizowalem sie przed pojsciem do kapieli czy mozliwe jest aby dziewczyna zaszla w ciaze kapiac sie razem ze mna w tej samej wodzie czy plemniki moga zyc w wodzie dluzszy okres czasu
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dodam ze wytarlem sperme po tym czy mogly zostac jakies resztki na ciele i przesniec sie przez wode
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

staram sie nie oceniac tego co robią ludzie piszący tutaj ale czy przypadkiem nie szlo uniknąć stresu przewidując sytacje wcześniej :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosc
Gość









PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy moglbys odpowiedziec na moje pytanie napisane wczesniej? bardzo prosze
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/woda-a-ciaza-vt816.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pansa
Gość









PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja mailem podobny problem tylko ze ja wytarelm reke i reka byla sucha i po kilku minutach ja wiem okolo 3 wlozylem palec do pochwy wiem ze to byly dni plodne to oznacza ze mam sie martwic?
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie musisz się martwić.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cxcx
Gość









PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 5:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Robisz dziewczyne palcowke i nawet rąk nie umyjesz ?!
Powrót do góry
tomasz12345



Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 10:02 pm    Temat postu: czy mydło neutralizuje spermę?- przesuniety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej! mam jeszcze jedną sprawę: czy mydłem można zmyć plemniki, np z ręki, z członka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
Strona 2 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group