Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 2:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedno, wiec rozumiem ze normalny okres (nie jakies plamienia trwajace jeden dzien) kategorycznie wykluczaja ciaze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuxik



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ja ma pytanie o bezpieczenstwo w takiej sytuacji: wytrysk na klatke piersiowa, brzuch kobiety po czym idzie (ubrana w cienkie dresowe spodnie) do lazienki i przeciera ręką ciało gdzie jest sperma przy użyciu wody z mydłem. wyciera w ręcznik ciało i dłonie lecz nie jakoś dokładnie tylko tak po prostu (ciężko to powiedzieć ale chodzi o możliwość że te ręce mogly być jeszcze wilgotne) i od razu po tym idzie zalatwic potrzebe fizjologiczna w postaci siku po czym podciera się papierem którego dotykałą wspomnianymi dłońmi. Dodając że jest śluz płodny bo są dni płodne.
Dzięki za odpowiedźSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuxik



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikt nic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
besweaty



Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej a ja mam pytanie =) przed stosunkiem zaaplikowalam sobie patentex oval , bylo to w polowie gry wstepnej wiec obawiam sie a wrecz jestem pewna ze na moim palcu znajdowal sie preelakujat , jestem ok 5 dni po okresie jednak pierwszy raz mam objawy dni plodnych od razu po nim m.in. temperatura i duzo sliuzu.czy jest szansa na ciaze?prosze o szybka odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Robi18



Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie, gdyż podczas pieszczot z moją dziewczyną miałem wytrysk i chcąc poprawić penisa w moich bokserkach dotknąłem spermy palcem, a następnie zapomniawszy wytrzeć palec przystąpiłem dalej do pieszczot mojej luby. Na początku wzgórka łonowego, a po ok 3 minutach dotykałem owym palcem jej łechtaczki gdzie palec już był suchy, poprzez wytarcie o jej włosy łonowe. Czy jest możliwość, żeby zaszła w ciąze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

besweaty wg mnie nie.
jak dlugie masz cykle?
jak to pierwszy raz masz objawy? wczesniej nie miałas??
temp mierzysz regularnie czy jak popadnie?


Robi18 napisał:
Czy jest możliwość, żeby zaszła w ciąze?

nie. chyba ze wprowadziłes palec do pochwy i miałes na nim nasienie a dziewczyna dni płodne, mnostwo płodnego sluzu i była w okolicach owulacji.
w innym wypadku ciaza nie jest mozliwa. Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
besweaty



Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

31-32,35 dni jak mam stres , pierwszy raz mam tak duzo sluzu po okresie , zawsze mialam gdzies w polowie . Zazwyczaj mam 36 stopni i zmierzylam bo ten sluz mnie niepokoi

Czyli mam sie nie martwic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę Cię o pomoc... wiem, że to raczej niemożliwe ale chciała bym się upenić bo ostatnio z chłopakiem troche nas poniosło i ja byłam bez bielizny a on w slipkach ocierał się o moje miejsce intymne czy w taki sposób mogło dojść do zapłodnienia ? dodam że wytrysk nastąpił później ale mogło być kropelkowanie,.. od pewnego czasu jestem strasznie nerwowa nie wiem czy to moze byc przyczyna zblizajacego sie okresu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

besweaty napisał:
Czyli mam sie nie martwic?

raczej nie bo wziełas globulke a to juz jakas ochrona.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 33 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group