Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
huntercfc



Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie. Dzisiaj poniosło trochę mnie i dziewczynę. Po zakończeniu pieszczot i moim wytrysku zaczęliśmy pieścić się drugi raz [jakieś 5-10min. od wytrysku] i ja wprowadziłem penisa do pochwy, jednak stosunek nie trwał dłużej niż minutę. Dziewczyna ma teraz dni płodne, nie wiem czy pojawił się preejakulat czy być może miałem zaschniętą spermę na penisie. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Konieczny jest wytrysk w pochwie czy podczas dni płodnych może wystarczyć tylko chwilowy stosunek i preejakulat bądź zaschnięta sperma? Nie używałem prezerwatywy. Dziewczynie zaczął się okres 10 a skończył 18 marca, tak więc być może dziś miała owulację. Proszę o szybką odpowiedź.

Może kupić tabletkę 72h po?

P.s. Penis po wytrysku był wytarty chusteczką i oddałem mocz.
Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się wytarłeś i oddałeś mocz to nie powinno być problemu, aczkolwiek 10 minut po stosunku do dość szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
besweaty



Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A gdyby np na moim palcu znajdowal sie prelakujat , wytarlabym go np chusteczka lub o posciel nastepnie wprowadzila palec do pochwy a np mialabym dzien owulacji to sa szanse?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alie



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jeśli mężczyzna ma wytrysk wieczorem, odda mocz, to po jakiś 12 godzinach możliwe jest, że gdzieś plemniki jeszcze pozostały ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a umyje sie czy nie??
bo to tez wazne.
z cewki moczowej raczej nie przezyja..

yy wogole nie przezyja, po12h?
wątpliwe.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian159



Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 12, 2013 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawa wygląda tak, kochałem się z dziewczyną, pierwszy raz skończyłem w gumce. Oddałem mocz, umyłem penisa wodą z mydłem, dokładnie się wytarłem. Emocje wzięły górę nad rozsądkiem i kochałem się bez gumki po raz drugi za jakiś czas. Nie było w pobliżu żadnego sklepu gdzie można było kupić gumki :/.
Ogólnie zauważyłem, że nie występuje u mnie wydzielanie się preejakulatu podczas podniecenia czy stosunku, ale są po prostu tego tak małe ilości, że tego nie zauważam. A jeśli już się coś zaczyna wydzielać to to czuje. Więc wg mnie nic się nie wydzieliło.
Skończyłem na zewnątrz, penisa wyjąłem z jakieś 10-15 sekund przed orgazmem i dokończyłem ręką.
Znowu się umyłem i wytarłem, ale już moczu nie oddałem, więc mogły zostać w cewce moczowej jakieś plemniki. Bo jednak za jakaś godzinę zrobiliśmy to po raz trzeci, ale już bez orgazmu z mojej strony.

I moje pytanie, jak długo plemniki zachowują zdolność do zapłodnienia w cewce moczowej mężczyzny? Szukałem szukałem i w googlach tego nie znalazłem. Jest tylko informacja o tym ile żyją w kobiecie, ile na zewnątrz (kilka minut), ale kompletny brak informacji o tym ile żyją w cewce moczowej. Czy ktoś wie przez jaki czas zachowują zdolność do zapłodnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy stosunek bez zabieczenia niesie ze sobą pewne ryzyko. Preejakulatu mozesz nie zauwazac, gdyz wydzielac sie moze dopiero jak juz wnikniesz w partnerke.

Co do przezywalnosci plemnikow w cewce moczowej, nie ma mozliwosci sprawdzenia tego. Trzeba pamietac, ze przy wytrysku, plemniki dostaja sie do wydzieliny z prostaty, ktora sprawia ze plemniki sa w stanie przezyc dosc dlugo w bardzo niesprzyjajacym kwasnym srodowisku pochwy kobiety. Ta sama substanacja znajduje sie po wytrysku w cewce moczowo-płciowej jesli nie oddasz moczu.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mija111



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Zabawiałam się dziś z chłopakiem oralnie i miał wytrysk po części u mnie w buzi a części na moich piersiach. Po wszystkim wytarłam się. Poczekałam chwilkę a potem poszłam do toalety na sisiu po czym wytarłam się papierem toal. Czy możliwe jest aby na papierze pozostała sperma i mogło dojść do zapłodnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem ze masz na mysli ze reka moglas przeniesc plemniki? mala szansa zeby przetrwały tarcie..
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaaarlaaa



Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 06, 2013 9:47 pm    Temat postu: dotykanie penisem wejscia pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc.
3 dni temu postanowiłam z chłopakiem się zabawic najpierw miało się to skończyć tylko na dotykaniu rękami, ale po jakimś czasie wpadliśmy na pomysł żeby dotknąć jego penisem wejścia pochwy, ale nie "wkładać" czy moglam zajść w ciążę bo noe uzywalismy zabezpieczenia. a właściwie nie wuem czy wydzielil się u niego preejakulant. proszę o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 34 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group