Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cl94 napisał:
Czy ktoras z tych sytuacji wydaje sie byc w jakims stopniu ryzykowna?

wg mnie żadna.

a te wszystkie 4 sytuacje to miały miejsce 1dnego dnia?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, wszystkie miały miejsce w różne dni. Nie wiem czy pamiętasz, ale gościlem kiedys na jednym z waszych for bo myslalem ze zaplodnilem moją dziewczynę z preejakulatu na palcu. Wiec teraz bardzo uważamy. Zawsze po wtrysku wszystko jest myte, penis NIGDY nie ma kontaktu z jej 'skarbem' bez prezerwatywy, kiedy ona zajmuje sie mna bez prezerwatywy na czlonku, zawsze ma na sobie majtki itp. Ale dla pewności wolałem sie upewnić. A z czystej ciekawości, czemu pytasz czy te sytuację były tego samego dnia? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
huntercfc



Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 2:00 pm    Temat postu: Prawdopodobieństwo ciąży, preejakulat i sucha sperma Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie. Między mną a moją partnerką doszło do pettingu, ocierałem penisa o wargi sromowe i wejście do pochwy. Nie stwierdziłem wystąpienia preejakulatu, ale również tego nie wykluczam. Następnie zrobiłem jej palcówkę. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w tej sytuacji?

Kolejne pytanie odnosi się do tego samego tematu. Później, w dalszej części pettingu po umyciu penisa i rąk [po wytrysku], wyleciało trochę spermy na żołądź, jednak po chwili ona zaschła. Później sytuacja z ocieraniem powtórzyła się i ponownie ocierałem się penisem o wargi sromowe i wejście do pochwy. Ponownie po ocieraniu zrobiłem partnerce palcówkę. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w tej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gt27



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie ? czy jeżeli nie wszedłem do dziewczyny <do pochwy> ale też nie było wytrysku białego płynu z członka a pojawił sie na nim śluz to czy może być w ciązy ? dodam że tylko sie piesciliśmy a nie wszedłem do pochwy ona miała obchwity śluz czy może sie okazać że to jej śluz na moim członku dodam że nam prezerwatywa spadła okres miała 11 lutego początek a pieszczoty 20 lutego może być w ciąży ? porosze o odp

wtedy miała dni płodne ?

Bardzo proszę o pomoc !!!
z góry bardzo dziękuje

Dodano po 11 minutach:

wind_of_hope
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gt27 jesli nie było wytrysku w srodku to nie jest w ciazy.
jak dlugie ma cykle
??
wg mnie nawet owulacji nie było wiec spokojnie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind, przyszedlem znow po uspokojenie Smile Moja dziewczyna na czas dostala okres po tamtych wyzej opisanych figlach, nastepny rowniez ( mial normalna obfitosc i trwal 5 dni) ale byl spozniony o 4 dni, ale przypuszczam ze spowodowane bylo to ze w ferie chodzila spac o 4-5 nad ranem zamiast o 24 jak zazwyczaj. I zaczela sie odchudzac dlatego tydzien przed planowanym okresem zaczela intensywnie trenowac i zmienila diete. Teraz, 8 tyg po tamtych zblizeniach (w czasie ktorych, przypomne, ze nie pekla nam gumka, ani nie dochodzilem w srodku) od wielu dni miewa dosc dokuczliwe zaparcia mimo ze odzywia sie zdrowo, je duzo blonnika itp. Ja jak zwykle (sam siebie za to winie) przeczytalem ze to objaw ciazy (kiedy byla u mnie - mieszkam na za granica miala podobne dolegliwosci ale jak wrocila to ustapily). Ale chyba tylko sobie to wkrecam jak zwykle prawda? Nie ma zadnych objaw ciazy, i miala 2 normalne okresy od tamtej pory. Wiec chyba ciaze mozna wykluczyc? Nie chce jej denerwowac swoimi schizami wiec pomocy szukam na tym forum Smile . Z gory dziekuje za odpowiedz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cl94 napisał:
Ale chyba tylko sobie to wkrecam jak zwykle prawda? Nie ma zadnych objaw ciazy, i miala 2 normalne okresy od tamtej pory. Wiec chyba ciaze mozna wykluczyc?

nie ma mowy o zadnej ciazy.
schizujesz Razz
wez wdech,wydech i bedzie ok.
moze zmiana klimatu sprawiła ze @ sie spoznia.. ?
napewno nie ciaza.
mozesz byc spokojny.
a okres ile sie spoznia?

ps- podstawowym objawem ciazy jest brak okresu,mdlosci, czestsze oddawanie moczu itp.
zaparcia moga byc a moze ich nie byc.. wcale nie sa wyznacznikiem ciazy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedz Wind, nie zrozumielismy sie, drugi okres (od tamtego wspolzycia) spoznil sie o 4 dni, ale NADSZEDL Very Happy i mial normalna obfitosc i trwal 5 dni. Wiec o to sie nie martwie, tylko te glupie zaparcia. Miala juz 2 pelne okresy od tamtych figli, i zero objaw procz tych zaparc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cl94 a w takim razie nie masz co sie martwic. wszystko jest tak jak powinno.
4 dni spoznienia to nie tragedia,najwazniejsze ze przyszedł. zaparciami sie nie martw. to nie ciaza.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki wielkie za pomoc! Mam wrazenie ze to jest jedyne forum gdzie mozna dostac konkretne opinie na takie tematy. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 32 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group