Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ząb- leczenie kanałowe, ból zęba itp- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gefny21



Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 11:26 pm    Temat postu: OPUCHNIĘTY POLICZEK!!!!!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam od 2 miesiecy problem a mianowicie napuchniety policzek wlasciewie niewiem od czego to moze byc nic mnie nie boli, dostalem antybiotyk CLINDAMYCIN MIP 600 stosowalem go, ale przerwalem bo zauwazylem poprawe i to byl chyba bład bo nie wyleczylem tego choolerstawa i wlasciewie nie wiem co mi jest po 3 tygodniach tak jakby sie wrocilo policzek napuchniety i wytworzyla sie jakas gulka tak jakby na kości szczęki POMOCY!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ruda31



Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 8:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkim mam pytanie do was czy to jest normalne aby zeby (bo mialam dwa robione na jednej wizycie) po leczeniu kanalowym bolaly druga dobe a na trzecia strasznie spuchlam mam obecnie odtrutke za 3 tygodnie mam nastepna wizyte i wlasnie czekac te 3 tygodnie czy isc wczesniej.
Serdecznie dziekuje za jakakolwiek odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dianakaelmo12



Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam udać się do dobrego gabinetu stomatologicznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

leć czym prędzej do innego dentysty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MironSach80



Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 4:12 pm    Temat postu: ząb Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla Mnie też się wydaje, że nie ma co zwlekać z pójściem do dentysty. Na miejscu, mimo iż wyjechałeś za granice na pewno znajdziesz jakiegoś dobrego stomatologa.
Co do samego leczenia kanałowego, to każdy wie, że można go uniknąć. Ba . . nawet trzeba go uniknąć, o ile się da. Dlatego nie zwlekaj i koniecznie zajmuj się tą sprawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mogę polecić bardzo dobrego stomatologa z Łodzi z gabinetu [reklama] Smile znany i sprawdzony, chodzimy tam całą rodziną, bo mają szeroki zakres leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O leczeniu kanałowym mógłbym już książkę napisać. Nieprzyjemna, czasochłonna i kosztowna zabawa... Nie mam problemów z próchnicą, tylko kanały robię u dentysty. Podobno może być to skutek leczenia ortodontycznego, bo na zęby wywierane są bardzo duże siły. Podobno około 20% pacjentów ma tego typu "powikłania" czy raczej skutki. Podczas zakładania aparatu oczywiście się o tym nie mówi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leczenie kanałowe nie musi wcale boleć. Jesli będzie wykonane przez doświadczonego stomatologa to nic nie będziecie czuli. Wiem co piszę ponieważ miałem kilka zębów leczone kanałowo.

Warto jest zdecydowac sie na pewno na klinikę w której leczy się zęby kanałowo pod mikroskopem. Dzieki temu będzie można dobrze wypelnić kanały i ryzyko ponownego leczenia kanałowego spada praktycznie do zera.

Jeśli mogę polecić jakąś klinike to będzie to klinika doktora Ziętka w Krakowie http://www.zietekclinic.com/


Ostatnio zmieniony przez urm dnia Pią Lut 16, 2018 8:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Milen



Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku najskuteczniejsze leczenie kanałowe miałam przeprowadzone dopiero w warszawskim gabinecie Ferreus , mieszczącym się na Starej Pradze. Nie ukrywam, wielu lekarzy miało okazję zająć się moimi zębami jednak dopiero tam wszystko zostało przeprowadzone jak należy. Również i tam wstawiono mi implanty. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kate123



Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 12:59 pm    Temat postu: Kanałowe w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w Krakowie możecie coś polecić? Czeka mnie leczenie kanałowe, ale ciągle to odkładam. Nie ukrywam, że strasznie się stresuję. Niby nigdy nie miałam, ale kogo nie zapytam, to słyszę, że wszystko, tylko nie kanałowe :/ Może ktoś ma jakieś sprawdzone miejsce w Krk...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group