Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ząb- leczenie kanałowe, ból zęba itp- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 8:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może poprostu twój ząb się psuje ale od środka i niewidzisz tego na zewnątrz czasami tez tak może być
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 11:44 pm    Temat postu: Ząb- leczenie kanałowe, ból zęba itp- zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko. Znajomy miał leczenie zęba, kanałowe, czyli jego ząb jest martwy, bez nerwu. Problem w tym, że od około 2 tygodni ten ząb go boli... O co może chodzić? Leczenie miał jakieś 2 miesiące temu.

Czy to możliwe? Hmm Shocked


Ostatnio zmieniony przez Zibi dnia Pią Mar 13, 2009 11:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boli cały czas? reaguje na zimno czy np. przy nagryzaniu?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Reaguje na ciepło, zimno, czasem jedzenie. Zastanawiam się jak to możliwe że martwy ząb boli. Najpierw miał uśmiercanie nerwu, potem wyrwanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 1:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niemożliwe jest, żeby ząb leczony kanałowo reagował na zimno, więc albo to jest jakiś inny np. sąsiadujący ząb (czasami ból może promieniować) albo coś poszło nie tak w leczeniu i powinien zrobić rtg
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 1:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie, problem w tym że boli go ten martwy ząb...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 2:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to powinien zdjęcie zrobić, bo to coś nie halo
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 2:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe że ostał się jeno kawałek nerwu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, ja mialam zab leczony kanalowo ... denstystka powiedziala mi ze jesli kiedys zacznie on bolec to bedzie on do wyrwania. to moze potrwac rok a moge te\ go miec przez wiele lat. Dlatego tez radzilabym aby kolega wbral sie do tej dentystki ... lepiej zeby ona to zobaczyla.
Co do nerwu... to jesli nawet zostal (nie wiem czy to mozliwe) to zab przeciez się "truje" zeby pozniej moc nerw wyciagnac... wiec ten nerw jest juz chyba i tak "martwy"... to y bylo na tyle na moje oko Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, ale jeżeli został jakiś kawałek nerwu to czy on przypadkiem tam nie gnije? Stąd ten ból?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group