Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wczesne objawy ciąży (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziunia ale to o czym piszesz nie jest na temat.
upominam Cie jako moderator forum
a nie jako kobieta.
tu sa pewne zasady i nalezy sie do nich stosowac.
jesli jest mowa o objawach ciazy to jak to sie ma do kilkumiesiecznych/letnich staran o dziecko?
temu mamy poswiecony osobny watek.

dziunia wp napisał:
nie lubie natomiast osób które nie rozumieją że ktoś ma problem,

nikt nie kaze Ci nikogo lubic. to tylko forum na ktorym panuja zasady.
jak jedziesz samochodem i masz czerwone swiatło i przejscie dla pieszych to tez nie stosujesz sie do zasad i robisz co Ci sie podoba? chyba nie.
tutaj jest tak samo,
podałam link gdzie nalezy kontynuowac rozmowe.
ten dział dotyczy objawow ciazy.

nie mam ochoty znow użerac sie z userami ktorzy wiedza wiecej niz inni.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZiewczyny ale to temat o [b]OBJAWACH CIĄŻY wszelkie inne rady czy pogaduszki piszcie w odpowiednich teamatch i działach. Burdelllosss się robi Twisted Evil [/b]
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosia to powiedz to Dziuni!
proboje jej wytłumaczyc ze pisze tam gdzie nie powinna.

nie moja wina ze niektorzy nie rozumieja co to zasady forum Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Wind. Ale niestety czasami trzeba z grubej rurki ....
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziunia wp



Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okej dziewczyny to opływajcie w swoim szczęściu dawajcie powody innym do zazdrości,zamiast poza tym odp na pytania klonika nie wasze to jest różnica.nie lubi jak ktoś mnie poucza a co do prowadzenia samochodu to co innego jak forum.poza tym niektóre fora są elastyczne a uczestniczki są kulturalniejsze niż tu gdzie indziej mozna pisać o wszystkim.....Szkoda że te jest jakieś inne jak wszystkie......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziunia wp pouczanie a prośba o zastosowanie się do REGULAMINU forum to dwie różne sprawy. Wystarczy tylko przeczytać. Po co kontynuować tę rozmowę tutaj?? Jest przecież odpowiedni temat i tam można sobie pogadać i dawać rady. To nie ten temat. Trudno to zrozumieć. A to,że inne fora są bardziej elastyczne....no cóż . My dbamy o porządek tak aby każdy inny użytkownik z łatwością mógł znaleźć informacje dla siebie potrzebne . Nikt Cię na siłę nie zatrzymuję. Ale nie wiem po co stwarzać niemiłą atmosferę jak można najłatwiej w świecie przenieść się do innego tematu/
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziunia wp napisał:
Szkoda że te jest jakieś inne jak wszystkie

tylko Ty tak uwazasz.
jak Ci sie nie podoba to nie zagladaj.
jak stosujesz sie do zasad ruchu drogowego to stosuj sie tez do tych na forum.
jesli na innych mozna pisac gdzie sie chce to wspołczuje moderatorom. syf, bałagan i poplatanie z pomieszaniem.
mnie inne fora nie obchodza, mozesz z nimi nawet spac a tutaj masz sie stosowac do zasad, jesli nie chcesz tego robic to dla mnie sprawa jest jasna. i nikt nikogo nie poucza. ani mi to w głowie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziunia wp



Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można chyba wziąć pod uwage że weszłam na to forum żeby sprawdzić pierwsze objawy ciąży po być może zaobserwowałam podobne u siebie a przy okazji odp klonikowi,ale może faktycznie na innych forach ktoś przyjemniej potraktuje moją historię i być może mi pogratuluje albo podtrzyma na duchu jeżeli okaże się to fałszywy alarm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra nie ma co się kłócić. Piszemy w odpowiednich tematach koniec kropka. Trzymajmy się tego na przyszłość a atmosfera będzie przyjemna.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziunia wp napisał:
być może mi pogratuluje albo podtrzyma na duchu

dziunia kobieto! własnie po to dałam Ci link zebys tam odezwała sie ze swoim problemem! nie jestes sama. wejdz a sie przekonasz ile osob bedzie Cie wspierało i podtrzymywało na duchu.
czy ja chce zle?
czy zycze Ci tego?
nie..
własnie staram sie odesłac do naszego kacika nadziei dla takich kobiet jak Ty.
a ze nie chcesz mnie posłuchac to nie moja wina.

ok konczymy ten offtop Smile
tosiu spokojnie Smile Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group