Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wczesne objawy ciąży (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziunia wp



Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HEJ klonik,zycze ci abys była w ciązy,ja kiedys tez tak mniałam przed okresem ale dostałam go trzy dni po terminie. ja potrafiłam sobie uroić ze mam objawy ciazy robiłam non stop testy bo myslalam ze sie myla to byla tragedia dla mnie dzis wiem ze bylam glupia in tyle teraz poprostu dalam sobie spokoj z robieniem dzidzi poszlam dalej do szkoly i chce ja skonczyc bez brzuszka
[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beatka.b



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Mazowieckie
PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klonik ja tak miałam na samiuteńkim początku ciąży, kłócia i bóle w podbrzuszu, tylko to były takie bóle, że myślałam, że okresu już dostałam a tu nic. Do tego jest biały śluz, można go zinterpretować jako tzw z grudkami czy twarożkowaty jak tam kto woli. Mi doszły bóle piersi też tzn bardziej sutków. Apetyt miałam 3 razy większy niż normalnie. Zawroty głowy i senność - myślałam, że to przez pracę a to tylko ciążaWink Więc ja trzymam kciuki i za Ciebie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

klonikwitaj Wink)
Jeśli chodzi o boleści to niestety są objawem występującym zależnie od danej kobiety i od danej ciązy. To,że nie miała takich objawów jakaś ciężarówka nie oznacza odrazu braku ciąży u Ciebie bo właśnie u CIEBIE może tak się objawiać Wink. Ja czułam się typowo okresowo czyli bolesne kłucia jajników i bolesność w podbrzuszu. Oczywiście podwyższona temperatura jest objawem jak najbardziej ciążowym o ile trwa odpowiednią ilość dni. Spaść może niestety przed samiutkim okresem lub nawet w trakcie.
Co ja miałam....hmmm piersi mnie nie bolały, apetyt mi się nie zmienił. W zasadzie wszelkie objawy dostałam dopiero koło 9 tygodnia ciąży a tak na samym początku to jak pisałam typowo okresowe przypadłości.
Główka do góry i w odpowiednim momencie zrób test - najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki.
Bardzo mocno zaciskam kciuki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klonik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny za odpowiedź i słowa nadziei! Ja już miałam wyobrażenie ciąży wszystkie objawy się zgadzały a tu fałszywy alarm. Tym razem powiem szczerze nie koncentrowałam się za bardzo na cyklu tyle co takie normalne obserwacje i ten test ale on to był bardziej pod kątem sprawdzenia własnych obserwacji czy wiem co i kiedy, to było bardziej z ciekawości niż celu. mam nadzieje że 14 nadal będą mnie męczyć te same objawy a nie @, ale to tylko marzenia!! Wink Miłego wieczoru. jeszcze raz DZIĘKI Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klonik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! tosiu już się sprawa wyjaśniła, wcześniej rozwiane zostały moje nadzieje. dzisiaj w pracy nawiedziła mnie @ i po sprawie, kolejny nietrafiony cykl. Już mam tego dość, koniec z myśleniem o tym. Co ma być to będzie. Nie czekam już na nic! Moja złość już osiągnęła apogeum Twisted Evil . na początku były plany, później czekanie a teraz już tylko złość na samą siebie Evil or Very Mad . Miłego Dnia wszystkim!! i Powodzenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziunia wp



Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klonik....Ja też podchodziłam do tej sprawy tak jak ty co miesiąc robiłam sobie test gdy okres spóżniał sie o dzień lub dwa już wyobrażałam sobie że jestem przy nadzieji i za każdym raze kiedy okazało sie że nic z tego odgryzałam się na mężu po pewnym czasie zrozumiałam że go krzywdze i podjełam decyzje dać sobie spokój ze wszystkim poszłam do szkoły dalej zaczęłam sie uczyć to jest zajęcie które odrywa mnie od ciągłego myślenia o dziecku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klonik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziuniu masz rację z tą odskocznią ale ja już więcej czasu w pracy i nad pracą nie mogę spędzać. niestety czas biegnie i zmian nie widać!! daję sobie spokój i nie liczę dni. przecież w końcu nam się też uda!! no nie Wink ja tłumacze sobie że widocznie to jeszcze nie mój czas. jak nadejdzie to się uda mam taką nadzieję Question

Dodano po 2 minutach:

Ja testów nie robiłam, jeden jedyny raz jak @ się spóźniła o 3 dni. Niestety był negatywny Laughing i tak zostało. Pozdrawiam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziunia wp



Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wyznaje taką zasade że cierpliwi są nagradzani,są inne zajęcia np możecie korzystać z mężem z życia spotykać się z przyjaciółmi,dobre są też wyjazdy na wczasy a teraz okres urlopów więc korzystajcie z tego Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej dziewczyny nie piszecie w tym dziale co trzeba ....
tutaj jest odp kącik zwierzen->
http://www.biomedical.pl/forum/20-vt15432.html?start=190

jesli chcecie sie wyzalic to zapraszam w tamto miejsce Smile zobaczycie ze nie tylko Wy macie problem z zajsciem w ciaze.

Dodano po 1 minutach:

swoja droga ile macie lat ze tak przezywacie? napewno jestescie młode babki i blokada Wam sie właczyła.
im bardziej sie chce tym trudniej zajsc...no ale tutaj o tym nie piszcie.tu jest mowa o objawach a nie o trudnosciach Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziunia wp



Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie nie żale i nie przeżywam że nie moge zajśc w ciąże ja tylko udzieliłam kilka rad koleżance.nie lubie natomiast osób które nie rozumieją że ktoś ma problem,po co mam żalić się komuś kto ma ten sam problem jak moge zapytać kogoś kto może ma już doświadczenie i może dać kilka rad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group