Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wczesne objawy ciąży (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wredniaczek



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pępek Świata
PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Ja właśnie jestem po dwóch testach (pozytywnych SmileSmileSmileSmile) i dziś rano zrobiłam bete jutro wyniki, ale jestem pewna, ze to ciąża.
Prawie od samego początku miałam jakieś objawy (może wymuszone ale realne). Teoretycznie to 4 tydzień a praktycznie to 2 od momentu zapłodnienia (wiem znam dobrze swój cykl i wiem kiedy mam dni płodne).
Do rzeczy:
- duże, obrzmiałe piersi
- tkliwe, wrażliwe, mrowienie w sutkach,
- ból głowy,
- i takie dziwne uczucie (wrażenie) jakby macica mi się rozpulchniała ....
- ból brzucha nasilający się tuż przed terminem okresu (jak na mega OKRES)
Teraz dopada mnie senność i to straszna .....!!!!
Ale jest ok bardzo się cieszę choć jest to dla mnie takie niewiarygodne że będę miała dzidzię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Was kobietki Smile
tak sie zastanawiam co moze oznaczac takie silne klucie w szyjce macicy
( tak to odczuwam, ze to szyjka), obudzilo mnie nadranem, trwalo chwile. powtozylo sie wczesnym wieczorem, to bylo 2 dni temu. a 9 dni po prawdopodobnej owu. stosune sie odbyl 4 dni przed owu, w dzien owu i 4 dni po owu. to byl stosunek pelny, od poczatku do konca i wszystko zostalo w srodku. wiem ze to prawdopodobnie dni plodne, nigdy niemozna powiedziec ze na 100%. zastanawia mnie to klucie jedynie, nigdy tak niemialam. temperaturke mam37,2 . co wy o tym myslicie Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi84 Jeszcze jest za wcześnie, żeby cokolowiek "zdiagnozować", może to być ciąża, ale też objawy przed-miesiączkowe, temperatura świadczy o podwyższonym progesteronie, który taki jest w fazie lutealnej i w ciąży, musisz poczekać najlepiej do terminu spodziewanej miesiączki, jeśli się nie pojawi to będzie pora na test Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiki16 @ mam dostac za 6 dni, pewnie te objawy to takie przed @. dodam ze jestem dziwnie ospala, dzisiaj sie obudzilam o 12,15 i najchetniej dalej bym spala, ale to pewnie przemeczenie. tylko te klucia sa dla mnie troche dziwne, takie jakby mnie cos rozciagalo ( niewiem dlaczego sie tak tego uczepilam)acha no i dzisiaj jak pojechalam na zakupy to na miesnym mnie zmulilo Confused, chociaz przed @ tez tak czasami miewam. chyba oszalalam Laughing to jakas paranoja, wiem ze tak mozna sobie gdybac. niech te 6 dni minie szybciutko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi podwyzszona temp to normalka w fazie lutealnej Smile
tak jak pisała Wiki - jesli w dniu okresu nie spadnie to mozesz wykonac test.
teraz nie wskazuje na ciaze.

Dodano po 1 minutach:

aa temp mierzysz o jakiej porze?
z rana czy po południu ?
bo jesli po południu to wynik jest niemiarodajny Wink
ale sadze ze wiesz kiedy sie mierzy Cool
_________________




Ostatnio zmieniony przez wind_of_hope dnia Nie Wrz 04, 2011 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind temp mierze z rana, a co do ciazy to za kilka dni wszystko sie wyjasni samo Smile.oh my kobiety, takie niecierpliwe. pozdrawiam Was Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

37,2 to jak najbardziej prawidłowa tempka.
ja tez taka mam Razz
czekaj cierpliwie do dnia @.
jesli nie spadnie to moze costam sie rozwija ? Smile powodzenia!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 1:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny niewiem co ale z lewego sutka przy ucisku wylatuje mi taki przezroczysto-metny plyn ????????????????? ale piersi w zasadzie sie niezmienily no i nie bola. moze sa takie bardziej gruczolaste w srodku.juz sama niewiem czy przypadkiem sie czegos nie zaczelam doszukiwac. w ciazy to raczej niechcem byc, mam juz synka. ma prawie 7 lat i drogie dzieciatko to raczej tak na nie jestem Sad . napewno ktoras z Was wspomni mi teraz o zabezpieczeniu Cool otoz ja mam bardzo niewielka szanse na zajscie w ciaze, poniewaz choruje na endometrioze. przez 7 lat sie niezabezpieczalam. no ale jak widac nigdy nic niewiadomo Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi wyciek płynu z sutka moze swiadczyc o za wysokiej prolaktynie a to utrudnia zajscie w ciaze, wiec najlepiej bedzie jak pojdziesz i zbadasz ten hormon ale oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie.
byc moze wcale to nie jest spowodowane prolaktyna a czyms innym.
tak czy siak nie bagatelizuj tego.
ps- mimo endo zaszłas w ciaze i masz synka wiec nie ma rzeczy niemozliwych Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi84 dokładnie jak wspomniała Wind mimo endometriozy, zajście w ciążę nie jest niemożliwe, chociaż napewno utrudnione, jeśli zrobisz test i okaże się negatywny, to powinnaś sprawdzić "te wycieki z sutka", może to właśnie hiperprolaktynemia, i kolejna sprawa to pomyśleć raczej o jakiejś antykoncepcji skoro nie chcesz narazie mieć wiecej dzidzi Smile Bo te wszystkie "schorzenia" nie wykluczają możliwości "zaciążenia", jedynym pewnym faktem 100% braku możliwości zapłodnienia to brak narządów rozrodczych (macica, jajniki, jajowody).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group