Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wczesne objawy ciąży (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaczuszka
Gość









PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aniusiu wiesz chyba masz racje! Wink Ja tez sie bardzo boje ale jakos te objawy sa mniejsze bo zaczelam myslec inaczej uspokoilam sie i jakos tak samo one przechodza Wink Pozdrawiam! PS:Jak kiedys bede w ciazy to tu napewno napisze Wink
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak by podsumowac te tematy, to większość z nich to panika i raczej szukanie jakiegoś (czasem jakiego kolwiek) wsparcia i wyjaśnienia tego wszystkiego co sie dzieje (w organiźmie raz w głowie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anius
Gość









PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lepiej dmuchać na zimne Razz Taka już jest nasz kobieca psychika i nic na to się nie poradzi Smile To dobrze,że się już uspokoiłaś Smile Pozytywne myślenie najważniejsze jest Smile 3maj się cieplutko do następnego razu Wink
Powrót do góry
karolka
Gość









PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ja żadnych z wymienionych przez Was objawów nie mam, a mam nadzieje że jestem w ciązy. jedyne co dziwnego sie ze mną dzieje to straszne zmiany nastroju. dziś na przykład rycze cały dzień... Jeśli bym była w ciąży to dopiero pierwszy tydzień... poczekam jeszcze tydzień i zrobie test... boje sie że kolejny raz wynik bedzie negatywny... Mój narzeczony pracuje za zgranicą i kiedy przyjeżdza do domu na 6 tyg to mamy zaledwie 1/2 próby aby tym razem sie udało,,,tragedia - mówie wam
Powrót do góry
Kaczuszka
Gość









PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc!wow zazdroszcze ci takiej wytrwalosci i podziwiam Cie! Smile Wiesz ja mam dzis wizyte u lekarza i teraz sie okaze czy jestem w ciazy czy nie!ale wiesz co? w sumie to bardzo chce miec to dziecko tak sie oswoilam i wogole rozmawialam z nazeczonym zreszta robilismy wiele razy ta rozmowe ale teraz chcemy go obydwoje wiec jak sie okaze ze nie bedzie tego dziecka to bedzie nam smutno a chyba najbardziej mi bo to ja sie tak zaangazowalam juz w to ze bede mogla miec dziecko:) wiesz a boje sie jedynie tej ciazy ze wzgledow praktycznych nie to ze z dzieckiem sobie nie bede umiala poradzic tylko to ze ja i moj narzeczony jestemy jeszcze mlodzi ja mam 20 lat a on 21! nie jestesmy jeszcze po slubie nie mieszkamy jeszcze razem (zamierzamy wyjechac do anglii na dluzszy czas aby wtedy zarobic na mieszkanie)A moj narzeczony jeszcze w dodatku jest na 3 roku studiow!wiec dlatego sie boimy i obawiamy tego wszytskiego i to w sumie tylko z tego powodu te wszystkie obawy a nie z tego powodu ze ja i on nie chcemy tego dziecka! Zycze Ci wielkiego POWODZENIA ! Smile obys miala pod serduszkiem to malenstwo!Ono jets radoscia zycia kazdej kobiety Smile pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Kaczuszka
Gość









PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem w ciazy ! Smile pozdrawiam wszytskie ciezarne Smile
Powrót do góry
lola
Gość









PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 12:23 pm    Temat postu: objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Właśnie dowiedziałam się że bede mamusią Very Happy . A z objawow miałąm ból brzucha, zmiane nastroju i cholerną zgagę. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ewka
Gość









PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 11:10 pm    Temat postu: objawy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boli mnie kręgosłup, mam częste migreny, powiększył mi sie znacznie brzuch przez wiekszy apetyt. Czesto boli mnie podbrzusze. Nie miewam nudności, zawrotów głowy czy zgagi. Nie wysypiam się, chodź prowadze taki sam tryb życia nocnego jak wcześniej. Mija od 2-3 tyg po moim ostatnim współżyciu z chłopakiem. Okres mam dostać za ok 1,5 tyg. Czy mogą to być objawy ciąży czy poprostu napiecie przed miesiaczkowe?
Powrót do góry
:)
Gość









PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opowiem moją sytuacje. Strasznie bałam sie, ze jestem w ciązy. Miałam odruchy wymiotne, cały czas spałam, jadłam rzeczy, ktorych wczesniej nie jadalam. Po czasie okazalo sie, ze to anemia. Wiec nie panikujcie! Bo te objawy moga oznaczac zupelnie co innego. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
sarenka_006
Gość









PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 9:44 pm    Temat postu: Objawy ciąży- po jakim czasie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po ilu dniach/tygodniach można odczuwać pierwsze objawy ciąży?

----edited by yalissea-----

Proszę nazywać tematy tak, by odzwierciedlały treść wiadomości.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group