Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wczesne objawy ciąży (part.2)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnese
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 11:57 am    Temat postu: kiedy występują objawy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy pierwsze objawy ciazy typu: bole piersi, brzucha itp. moga wystapic dopiero po 2-3 tygodniach czy powinny pojawic sie juz pierwszym tygodniu??
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsze objawy ciąży są odczuwalne dopiero po około miesiącu od chwili zapłodnienia.Niektóre kobiety przechodzą ciążę praktycznie bez nudności i wymiotów,a inne mają te objawy nawet 4 razy dziennie!!!Wszystko zależy od organizmu.U każdej kobiety może być inaczej.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aniuś
Gość









PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 12:59 am    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam,ze dwa tyg temu zaszłam w ciążę .... Sutki mam strasznie powiekszone,wyraźnie widać malutkie gruczołki .... mam od tyg zaparcia,często oddaje mocz,nawet co godzine,mam straszny apetyt .... jest to mozliwe ze po tak krótkim czasie sa widoczne objawy ciązy?? zawsze przed okresemrobily mi sie straszne pryszcze na czole,ZAWSZE ... okres sie zbliza a ja mam idealna cere :/ juz zwracam uwage na takie glupoty no ale prosze mi odp Sad
Powrót do góry
Kaczuszka
Gość









PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!Wiesz moge Ci powiedziec ze ja mam takei same objawy tylko tyle ze od tego wszystkiego u mnie minal tydzien tylko tydzien!Boli mnie kregoslup,boli mnie podbrzusze,mam dziwny kremowy sluz boli mnie glowa czesto jestem ciagle zmeczona!moj narzeczony mowi ze ja widze to wsyztko potrojnie bo sie denerwuje ale ja czuje ze cos jest nie tak!wiesz ja mam jeszcze cos dziwnego!Mam strasznie pogrubiona i obrzeknieta pochwe i mnei swedzi!Ale nie bardzo!wiesz chcialam zrobic test ale po tygodniu to raczej nic nie wykaze!Po tych 2 tygodniach co ty jestes to powinien juz cos pokazac wiec moze zrob test ciazowy to moze wtedy sie okaze albo najlepiej umow sie na wizyte do ginekologa to napewno wszystko sie wyjasni!Ja ju dzis sie zapislam na 27lutego!Ale tez umieram z ciekawosci co to moze byc?Czy moj wymysl,czy jakies zakarzenie czy zbliza mis ie miesiaczka czy to nparawd ciaza?ala nigdy nie mialam takich objawow przed miesiaczka!Zycze Ci powodzenia!
Powrót do góry
Aniuś
Gość









PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 4:06 pm    Temat postu: Objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja tak miałam już 3 dzień po tym stosunku :/ Straszne zaparcia,no takie dziwne i tak ogólnie dziwnie się poczułam tak jakby się coś we mnie zmieniło ... Teraz właśnie się obudziłam,nie mogłam się dobudzić,ciągle bym spała no i w tej chwili robi mi sie niedobrze :/ Okres mam dostać 1 marca więc może jeszcze poczekam z testami bo szczerze mówiąc to boję się go zrobić Smile A apetyt to mam straszny,wczoraj na kolacje tyle zjadlam ze szkoda gadac ... a za chwile bylam dalej glodna.Poczekamy zobaczymy Smile Może dostaniemy okres a może dzieci Wink Dzięki za odp Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Aniuś
Gość









PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co do swędzenia to też mi to dolega Smile Zakazenie hm ... dziwne by bylo bo wiesz tak nagle ... Ale jakby to sie zblizal okres to dziwne by byly jego objawy hm ... no coz Wink raz jeszcze pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Kaczuszka
Gość









PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aniusiu chcialm Ci napisac ze dzisiaj nie moglam sie obudzic!:/niby otworzylam oczy o 8mej rano ale dalej mi sie chcialo strasznie spac nigdy tak nie mialam!I poszlam dalej spac obudzilam sie o 10tej i dalej mis ie chcialo spac ale wstalam i powiedzialam sobie dosc!ALe wiesz starsznie mnie to meczy!Nie wiem juz sama czy mam sie martwic tym ze jestem w ciazy bo wszytsko na to wskazuje,ale z drugiej strony to moze byc calkiem co innego!Nie mam zielonegopojecia co to i to mnie dreczy!Moj stosunek z nazeczonym odbyl sie wlasnei mniej wiecej tydzien temu i po 5 dniach zaczelo mnie swedziec w okolicach pochwy i na niej no i wogoel zaczela sie robic taka obrzeknieta:/no i najgorsze jest to ze boli mnie kregoslup:/Dzis rano myslalam ze nie wstane z lozka:/ale zobaczymy co to jak pojde do lekarza!Zycze Ci powodzenia jeszcze raz:)
Powrót do góry
jamcik
Gość









PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 1:25 pm    Temat postu: Ech dziewczęta... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to nie są objawy ciąży,tylko przesilenie wiosenne się zbliża ( to odnośnie spania),ja tez nie moge sie dobudzić,zreszta jak wiele moich znajomych,to pogoda moje kochane,a co do swedzenia.hmm to na pewno nie jest objaw ciąży lecz działanie drożdżycy albo zarażenie jakimiś bakteriami,poza tym nie ma tak wczesnych objawów,juz po kilku dniach od stosunku,radzę na to swędzenie przepłukac pochwę Tantum Rose,bardzo kojaco dziala.Pozdrawiam, i mysle ze zadna nie jest w ciazy!
Powrót do góry
Kaczuszka
Gość









PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jamciku moze masz racje;) moze ja poprostu panikuje!Wink ale w takiej sytuacji to normalne;D przerazenie bierze gora.No,ale w mojej sytuacji bede wszystko wiedziec juz w poniedzialek w poludnie:)Pozdrawiam
Powrót do góry
Aniuś
Gość









PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dziś dla pewności zrobilam test Smile No i wynik negatywny Very HappyVery Happy Całe szczescie,te objawy to chyba byly spowodowane panika Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group