Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wczesne objawy ciąży (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczynki Smile
prolaktyne mam ok, bo robilam badania w lipcu wiec to musi byc chyba cos innego, a moze to poprostu nic niejest Confused jutro mam wizyte u gina, wiec powiem jej o tym.
endo mam zdiagnozowane dopiero od 3 lat, wiec chyba dlatego wczesniej niebylo "problemu", a pozatym moje mile panie to dzisiaj rano bedac w ubikacii zauwarzylam ze mam taka lekko krwista wydzieline, tzn sluz z klaczkami krwi. wiec napewno moja @ nadchodzi i napewno przejde na tabsy i wiecej niebedzie takiej nerwowki. pozdrawiam serdecznie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to sie problem rozwiazał Smile
Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Was kobitki
moja @ jeszcze nienadeszla, po tej krwistej wydzielinie ani sladu. czysty sluz. piersi mnie bola i sa napeczniale. niewiem juz sama, boje sie jak ch.. nic prawie niejem, jestem tak zestresowana. robilam test i jest negatywny, ale to o niczym nieswiadczy bo moze jest jeszcze za wczesnie, a pozatym to byl test niewiadomego pochodzenia. tzn kupilam go w takim sklepie gdzie sprzedaja " wszystko" Confused poczekam do piatku i zrobie taki z apteki. jak nie kipne do tego piatku Laughing aha i dodam ze moja cera jest piekna i czysta, a nie jak zazwyczaj przed @ pryszczata. niemysle o niczym innym, musze z kims pogadac. moj facet mnie bierze juz za wariatke. no i nawet teraz juz placze. a moze to stres tak na mnie dziala i przez to @ sie spoznia Sad Crying or Very sad co Wy myslicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi84, za wcześnie na jakiekolwiek objawy, po za tym kupiłaś test w "podejrzanym" sklepie, a nie w aptece, więc też mógł się mylić Wink może lepiej zrobić badanie krwi ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 to nietakie proste u mnie zrobic test z krwi, bo ja niemieszkam w Pl. tu niedarady tak sobie isc do lab i poprosic o zrobienie wyniku. na dobra sprawe jeszcze nawet nieslyszalam zeby tu kogos wyslali na takie badanie. a mieszkam w Ie juz ponad 5 lat. dodam jeszcze ze wczoraj przed kapaniem na sutkach mialam zaschnieta taka biala substancje, no i jak sciskam piersi to to cos wylatuje, jest tego niewiele no ale jest. a moze to normalne, moze kazda tak ma. mam prosbe, sprobujcie cos z siebie wycisnos. wiem to durne ale moze Wy tez tak macie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi84 "Wycieki z sutka" świadczą : o ciąży, o problemach hormonalnych albo chorobie piersi, w normalnej sytuacji nic nie powinno wyciekać. Poczekaj jeszcze z tydzień i powtórz test. Jeśli wydzie negatywny io być jest to jakieś schorzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuacji tematu
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp124515.html#124515
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group