Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Test ciążowy - wiarygodność - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Matko...No to o czym mówisz?Jeśli nie pękła wam żadna prezerwatywa, to nie ma mowy o jakiejkolwiek ciąży...A jak jeszcze do tego bez wytrysku w Tobie to już w ogóle...

Spokojnie czekaj na okres. Jeśli nie przyjdzie do niedzieli idź do ginekologa na wywołanie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mashina



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz, człowiek rozne rzeczy sobie wkreca, szczegolnie w takich sytuacjach Smile
no nic, dzieki Nowicjuszka, za odpowiedz Smile lzej mi sie zrobilo, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pyatnie zrobiłam 2 testy i na 2 wykazało,że jestem w ciązy.Mogą sie mylić czy może jestem??czekam na odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrob test krwi. jesli pokaze rowniez ciaze to gratulacje Wink ciazowe moga sie mylic czasem...a ile dni mineło od ost. @?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro dwa pokazały że jesteś to raczej jesteś w ciąży.
Ale testy są zawodne najlepiej zrób sobie test z krwi on jest w 100% wiarygodny.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatni8 raz mniałam 27 maja

Dodano po 23 minutach:

a kochałam sie 17 czerwca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrob test krwi i sie okaze Smile my tutaj nie jestesmy lekarzami i mozemy sobie "gdybac" Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dunia19



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Na początku muszę powiedzieć, że jestem straszną panikarą, więc to, że piszę tego posta wynika raczej z tego, że dmucham na zimne 100 razy częściej niż 100 osób razem wzięte Wink 30 czerwca miałam pierwszy dzień cyklu i od tego dnia zaczęłąm brać tabletki antykoncepcyjne. Wszystko dotyczące antykoncepcji obgadałąm z moim ginekologiem - taka już jestem. Okres trwał 4 dni więc 5 lipca z moim chłopakiem pierwszy raz się kochaliśmy, dodatkowo w prezerwatywie z środkiem plemnikobójczym. Prezerwatywa nie pękła, żadnej tabletki nie pominęłam i wszystkie zażywałam w odpowiedniej porze, ale na wszelki wypadek kupiłam bobo test. Dzisiaj mija ósmy dzień od naszego pierwszego razu, czekam do 10 dnia żeby wykonać bobo test. Mimo wszystko strasznie się boję ciąży, chociaż teoretycznbie nie mam czego bo byliśmy bardzo dobrze zabezpieczeni. Czy możecie mi powiedzieć czy mam się czego bać? Dzisiaj zaczęłąm się stresować i nie wiem co ze sobą zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za bardzo panikujesz, ciąża jest niemożliwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Rozczochraną

A test robi się najwcześniej 14-16 dni po stosunku...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny
Strona 62 z 64

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group