Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Test ciążowy - wiarygodność - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja czytałam że testy z moczu powinno się robić z porannego pierwszego moczu. nic nie słyszałam o rozróżnianiu na "przed" i "po" miesiączce.

za kilka dni dla uspokojenia powtórz test.
stres jest jednym z czynników który wpływa na rozregulowanie cyklu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mashina



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
stres jest jednym z czynników który wpływa na rozregulowanie cyklu.
ale trwałoby to aż miesiąc?
sama już nie wiem, chłopak zapewnia mnie iż możliwosci zajścia w cize nie bylo, nie doszedl we mnie, ale meczy mnie ten plyn przed wytryskiem Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej się zabezpieczać? np tabletkami ?

a organizm to nie maszyna- ma prawo czasem pokaprysić Wink
ja też czasem mam takie przesunięcia a w ciąży nie jestem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astrid11



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosiu, trudno mi to jednoznacznie stwierdzić, ale wydaje mi się, że bez zabezpieczenia kochaliśmy sie ze 2 tygodnie temu, a w sumie wiadomo, że do zapłodnienia mogło dojść kilka dni później.... Nigdy wcześniej miesiączka mi się nie spóźniała! Nigdy moje stresy nie wpływały na mó okres, więc teraz to zatrzymanie bardzo mnie zdziwiło.... No i ten jeden raz kiedy w pracy zrobiłam sobie kawę ( ze słoika już napoczętego) i mnie odrzuciło, bo stwierdziłam, ze ta kawa jest jakaś przeterminowana... Później takiej sytuacji nie było, ale słyszałam, ze na początku od kawy odrzuca....!
Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Wiem, ze muszę pójść do ginekologa, ale zastanawiam się czy mam się bardziej nastawiać na tak czy na nie...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mashina



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie w glowie mi teraz tabletki, tylko sytuacja ktora obecnie mnie stresuje bardzo Sad jesli wszystko bedzie ok, to dopiero wtedy bede o tabsach myslec, ale w chwili obecnej nie mam juz na to sily, jstem psychicznie wykonczona Sad

Dodano po 13 minutach:

tak swoją drogą, bylabym bardzo wdzieczna, gdyby jescze ktos wypowiedzial sie na ten temat, bo bardzo mi na tym zalezy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiadomo ze test odczytujesz w przeciagu 5 minut...potem wchodzi w reakcje z tlenem i dlatego pojawia sie 2ga kreska. jesli widoczna byla 1 krecha to w ciazy nie jestes... Smile wyrzuc go od razu bo po co masz sobie wyobrazac "ciaze"...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób betę, idź do ginekologa na wywołanie, i przy okazji poproś o tabletki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mashina



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do ginekologa ide w poniedzialek.
Nowicjuszka sadzisz, ze po takim czasie test mogl wyjsc wiarygodny ?
dzisiaj 3, wiec powinnam dostac miesiaczki (raczej) czuje pewne objawy zblizajacego sie okresu ale cos go nie widac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test jest wiarygodny po 14-16 dniach od niezabezpieczonego stosunku...

Więc skoro u Ciebie już miesiąc to trwa, to na pewno wiarygodny...

Chyba ze miałaś kilka niezabezpieczonych, to wtedy robisz test 14-16 dni po ostatnim niezabezpieczonym stosunku.

Może się okres spóźni po prostu...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mashina



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie miałam zadnego niezabezpieczonego stosunku, zawsze kochamy się uzywajac prezerwatyw i nigdy moj chlopak we mnie nie dochodzi:)
nie bylo takiej sytuacji a jednak mimo wszystko bardzo sie stresuje. A okres mam nadzieje, ze przyjdzie bo szczerze mowiac wkurza mnie to, smuci stresuje, i w ogole zly wplyw ma na mnie, bo ostatni byl miesiac temu heh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następny
Strona 61 z 64

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group