Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Test ciążowy - wiarygodność - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania
Gość









PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 11:46 pm    Temat postu: wynik ujemny testu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam wynik ujemny testu, robilam 2 rozne dzien po dniu, a miesiaczki nie mam juz 12 dni, od 8 m-cy reguralna byla co do dnia, lekko bolace piesri, i lekkie nudnosci, czy mozliwe jest istnienie ciazy i wynik ujemny testu
Powrót do góry
Madzia
Gość









PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aniu wejdz sobie na moj temat "prosze pomozcie" tez mam podobny problem kuba tam dal mi linki na ktorych mozna odczytac rozne oznaki ciazy.tez zrobilam test i mam wynik niegatywny a miesiaczki nie mam.ale sa rozne powody wejdz sobie tam do mnie i poczytaj mowie ci pomoze ci rozpoznac a jak nie to idz do ginekologa albo zrob sobie badania krwi.ale napewno bedzie dobrze trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
ona22krk



Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też byłam w takiej sytuacji, że obawiałam się ciąży, okresu nie miałam przez 2 tygodnie, robiłam 2 różne testy ciążowe, wyniki były negatywne, a po 2 tygodniach dostałam w końcu okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BANDERAS_22
Gość









PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 6:56 pm    Temat postu: Nie jasny wynik testu ciażowego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiła nad ranem test , oczywiście po 2 tygodniach wynik był negatywny czyli 1 kreska pogrubiona , ale podobno bardzo słabo prześwitała 2 bardzo cieniutka oczywiście ciężko było ją zobaczyć czy to możliwe że przebijało tą drugą kreskę na wskutek zamoczenia ( wilgoci ) a propo lekarza chciałem jechać lecz się nie zgodziła tylko postawiła na swoim i nie chciała jechać
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test mogl byc uszkodzony lub doszlo do zanieczyszczenia powtorzcie go po 24-48h moze jest jeszcze za malo hormonow aby kreska byla dosc wyrazna najlepiej wykonac go rano z moczu po calej nocy zobaczycie co wyjdzie w zaleznosci od tego wyniku bedziecie postepowac dalej
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do jej decyzji moze po prostu sie boi uszanuj jej decyzje zrobcie nastepny test a potem pomyslicie ciaza jest dosc specyficznym zdarzeniem w zyciu kazdej kobiety wiec raczej postaraj sie byc przy swojej partnerce i nie naciskaj na nia
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli najpierw tzn. zaraz po zrobieniu testu była widoczna tylko jedna kreska to ok, ale jeżeli ona oglądała ten test cały dzień to sie nie ma czym przejmować, bo zawsze można się jej dopatrzeć tej drugiej kreski po kilku godzinach od zrobienia testu. Ale to nic nie znaczy. Chyba, ze blada kreska pojawiła się już na samym początku ale i w to wątpie...:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aska
Gość









PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 12:27 pm    Temat postu: czy test jest wiarygodny? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam regularne miesiączki- cykl trwa 28-29 dni, teraz jest 34 dzien cyklu i jeszcze nie dostałam krwawienia, robiłam test i wynik był negatywny, mam niepokojace objawy-zaparcia i straszny ból piersi czy to mozliwe ze test jest niewiarygodny? jak inaczej mozna to sprawdzic? Surprised
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

testy daja dość pewny wynik, ale oczywiście moga sie mylić. Prawdopodobieństwo pomyłki testu zmniesza sie po zrobienu drugiego testu Wink

Jezeli masz jakies nie pokojace objawy (a przypuszczasz że możesz zajść w ciąże - wiatropylność odzucamy z góry Wink ) to idz do lekarza, on okresli dokładnie czy to ciaza czy coś innego powduje takie objawy.

Aha nie napisalaś tego ale wole o tym wspomnieć, na miesiączke ma wiele czynników wplyw (tak samo jak na bolesność piersi): stres, zmiana klimatu, dieta, brak snu, itd. Nie wiem czy wykluczylas te mozliwości czy nie datego je napisalem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aska
Gość









PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiem jakie czynniki moga miec wpływ na opoznienie okresu-nie mam zadnych stresow, nigdy sie nie zabezpieczalam i nigdy mi sie az tak długo nie spoznial... Jesli testy domowe wprowadzaja w bład to po co je robic? dziekuje za odpowiedz i mam jeszcze jedno pytanko: ile moze sie spozniac okres i kiedy nalezy isc do lekarza? a tak na marginesie to zadalam poprzednie pytanie poniewaz moja znajoma zrobila sobie trzy testy ktore nic nie wykazały. Gdy poszła do lekarza lekarz powiedzial ze jest w 3 tyg ciazy przyszla do domu i znowu zrobila test i znow nic nie wykazał. Rolling Eyes
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 1 z 64

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group