Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Test ciążowy - wiarygodność - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Panicz to mnie uspokoiles :]
Powrót do góry
dori198521
Gość









PostWysłany: Sob Sty 28, 2006 6:53 pm    Temat postu: Test i pozioma kreska? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko.Opisywałam swoją sytuację w poście ,, co mogą oznaczać te objawy...?" , ale mam pytanko tak z cztstej ciekawości i tak żeby wiedzieć na przyszłośc! Czy zdarzyło sie komus , że jak robił test ciążowy to pojawiła sie pozioma linia która z czasem a dokładnie znikła po około 4-5 minutach, a pionowa została. Czy to znaczy że test został żle wykonany, czy niektóre testy mają to do siebie,że gdy mocz umieści... i w tym oknie gdzie pojawia sie wynik wraz z tym różowym kolorem który ciągnie sie (aby wykryć wynik) pojawia się linia pozioma która znika z czasem.NADMIENIAM ŻE ROBIŁAM TEST ,, bobo-test" taki w żółtym podłużnym opakowaniu!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Sty 28, 2006 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz powturzyć test
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sob Sty 28, 2006 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy test jest inny,a na załączonej ulotce dokładnie jest opisane jak go wykonać.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość
Gość









PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ważne jest nie ile dni po stosunku wykonano testy ale ile dni po przewidywanej miesiączce.
Poza tym zamiast wydawać pieniądze na trzy testy ciążowe trzeba było zrobić badanie na oznaczenie poziomu betaHCG z krwi. To badanie można wykonać w każdym laboratorium a wynik daje stuprocentową pewność. Nie jest to zwykły test ciążowy pokazujący czy jest się w ciąży czy nie tylko test pokazujący poziom hormonu, który jest podwyższony już w pierwszym tygodniu ciąży. Koszt jest porównywalny z kosztami testów z apteki.
Powrót do góry
happy



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 2:01 pm    Temat postu: Czy angielskie testy różnia sie coś od polskich? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Exclamation jestem obecnie w londynie i zastanawiam sie wlasnie czy jak pojde teraz po test to bedzie on tak samo wiarygodny jak polski :d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno tak,jeśli wykonasz go zgodnie z instrukcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
happy



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 5:26 pm    Temat postu: happy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie róznia sie bo juz to sprawdzilam sa takie same ta sama metoda róznica jest wiadomo w marce i wygladzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bel
Gość









PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 6:28 pm    Temat postu: mam pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobilam jeden test "bobo-test" i przy literce C pojawila sie wyrazna kreska ale przy literce T pokazala sie rowniez tylko ze byla blada i bledla nadal nie wiem co o tym myslec ... prosze napiszcie co o tym sadzicie dziekuje z gory.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz nie wiem co o tym sądzic ten ,,bobo -test" jest jakiś dziwny ja miałam piomową kreskę w polu C i poziomą kreske która też bladła,ale ona była pozioma.Lepiej wykonaj drugi test, jakiś inny!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 3 z 64

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group