Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Test ciążowy - wiarygodność - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń
PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 11:35 pm    Temat postu: czy moge juz byc pewna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobilam test po 12 dniach od ostatniego stosunku z chlopakiem i wyszedl negatywny.Czy moge juz byc pewna , ze nie jestem w ciazy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jotase
Gość









PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bobo test jest beznadziejny, polecam testy strumieniowe. Pozdrawiam. Cool
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teoretycznie tak, ale jeżeli chcesz miec 100% pewności poczekaj na miesiączke, jak sie będzie spóźniała udaj sie do ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakie sa te testy strumieniowe?
Powrót do góry
Kasia



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń
PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 6:55 pm    Temat postu: Kasia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie ja mialam okres tylko, ze spoznil mi sie o jeden dzien i byl slabszy od tych ktore mialam zazwyczaj.Od tego momentu zrobilam az 3 testy i wszystkie wyszly negatywne.Wiem, ze pewnie popadam w paranoje z tymi testami no ale co....Nie mam zadnych objawow zwiazanych z ciaza , moze poza tym ze czasami bola mnie jajnikiale to bardzo i pobolewa mnie w dole brzucha ale to tak nieznacznie.Nie wiem czy mam sie czym stresowac czy nie bo w sumie to biore tabletki regularnie i teoretycznie powinno byc wszystko wporzadku.Nadal jednak sie troche martwie.Umowilam sie tez do ginekologa w poniedzialek i zobaczymy co on mi powie. Dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj za moją chyba nie podziękujesz Wink (ale mam nadzieje żę może coś zrozumiesz)

Po co szłaś do łóżka? Bo co? Bo kolezanka ma faceta?
Co zarobiłaś sobie na nowe ciuchy?

Niestety z moralnością jest tak że można jedynie uprzedzać, ale zakzać i wegzekfować to nie da sie (a szkoda bo tobie by sie przydał zakaza kontaktów fizycznych - nawet przytulania - na pare lat)

wszelkie kometarze że jestem chamskim nie wzrusza mnie i na nie nawet nie odpisuje, jak zrozumiesz o co mi chodzi to odpisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń
PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 7:55 pm    Temat postu: czy moge juz byc pewna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Oj za moją chyba nie podziękujesz Wink (ale mam nadzieje żę może coś zrozumiesz)

Po co szłaś do łóżka? Bo co? Bo kolezanka ma faceta?
Co zarobiłaś sobie na nowe ciuchy?

Niestety z moralnością jest tak że można jedynie uprzedzać, ale zakzać i wegzekfować to nie da sie (a szkoda bo tobie by sie przydał zakaza kontaktów fizycznych - nawet przytulania - na pare lat)

wszelkie kometarze że jestem chamskim nie wzrusza mnie i na nie nawet nie odpisuje, jak zrozumiesz o co mi chodzi to odpisz


Przepraszam ze pisze ale co ma Twoja odpowiedz do mojego pytania na tym poscie ???Ja sie pytam caly czas o to czy moge juz byc pewna a Ty mi tu ni z gruszki z pietruszki o jakims zarabianiu seksem (bo domyslam sie ze o to tutaj chodzi) na nowe ciuchy??!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 8:10 pm    Temat postu: Re: Kasia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To była moja refleksja na to:

Kasia napisał:
W sumie ja mialam okres tylko, ze spoznil mi sie o jeden dzien i byl slabszy od tych ktore mialam zazwyczaj.Od tego momentu zrobilam az 3 testy i wszystkie wyszly negatywne.Wiem, ze pewnie popadam w paranoje z tymi testami no ale co....Nie mam zadnych objawow zwiazanych z ciaza , moze poza tym ze czasami bola mnie jajnikiale to bardzo i pobolewa mnie w dole brzucha ale to tak nieznacznie.Nie wiem czy mam sie czym stresowac czy nie bo w sumie to biore tabletki regularnie i teoretycznie powinno byc wszystko wporzadku.Nadal jednak sie troche martwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń
PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 8:17 pm    Temat postu: czy moge juz byc pewna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm to wiesz wytlumacz mi teraz co ma moje pytanie do Twojej odpowiedzi. Uznaj teraz , ze jestem zbyt tepa i ograniczona zeby nie zrozumiec odpowiedz w stylu Twoim czyli cos o tym ze niby poszlam z kims do lozka bo moja kumpela ma chlopaka i ze zarobilam sobie na nowe ciuchy i cos o moralnosci.???Mam chlopaka od 2 lat i wyobraz sobie on mi nie placi za to ze z nim sypiam. A to ze z nim sypiam od roku to juz chyba nie Twoja sprawa. Chcialam uzyskac odpowiedz na pytanie ale widze, ze chyba Ty masz zly dzien i probujesz mnie zdolowac faktem ze niby sypiam z kims za pieniadze no ale to juz Twoj problem. Oj chyba poszukam sobie innego forum i moze tam ktos mi jakos normalnie odpowie albo chociaz podtrzyma na duchu bo tylko i wylacznie o to mi chodzilo . Zycze udanego wieczoru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szantaż emocjonalny Ci sie nie uda Wink szukaj gdzie chesz i jak chcesz.

Wyjaśnie Ci o co chodzi bo pare osób sie wstawiło za Tobą Wink

Chodziło mi o pkazanie przesady. Skumulowanie 2 przesad może Cie sklni do myślenia nad swoim działaniem.

Nie uważam żeby robienie 3 testów po takich objawach jakie opisałaś było czymś madrym. Wręcz przeciwnie uznaje to za niepotrzebną, szczeniacką panike. Pytanie "Po co poszłaś do łóżka?" - bo na nie nie odpowiedziałaś - miało być pytanem dlaczego zrobiłąś coś nie mają kompletnie pjęcia co dalej. Sex to nie tylko orgazm, to też to co sie dzieje puźniej Wink Właśnie to co opisałaś, strach lęk, niepewność oraz to co udowodniłaś panika, brak postawowej wiedzy, nie umiejętność znalezienia wsparcia, wymaganie od innych po krótkim infantylnym napisie na poczatku tego tematu wyklarowania wszystkiego czego sie obawiasz i pozostawiasz w swoje glowie.

Jeszcze coś checsz wiedzieć?

Test wykonany prawidłowo daje od 70 do 90% pewności - taka jest jego średnia skuteczność.

Ale jeżeli robisz ich 3 to w takim razie nie chodzi o to że nie umiesz znalesć informacji o skuteczności testy, ale co najgorsze nie wieżysz w nią.

Ci i kto ma napisać żebyś uwierzyła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 4 z 64

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group