Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabex

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BOŻENA10



Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie .A ja dzisiaj jestem 3 dzień na Tabexie i jak dotad nie wypaliłam ani jednej
fajki. Wczoraj było ciężko. A może moglam sobie palić jeszcze do tego 5 dnia. Chciałabym poczuć, że papieros jest obrzydliwy w smaku.Ale sie zawzięłam. Nie wiem czy to mozliwe po tak krótkim czasie ale smród papierosowy wyczuwam z większą siłą. Zmieniłam juz pościel, bo mi śmierdziała, zmieniłam firanki. Dziś wypralam koce. Wypadało by wyprać wszystko z szaf (czyżby mi odbiło). Poza tym nie moge spać, nie wiem czy ktoś miał taki skutek uboczny rzucania nałogu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłosy



Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, właśnie zaczynam kurację tabexową, przed chwilą wziąłem pierwszą tabletkę. Silna wola i postanowienie już jest od kilku dni. Paliłem ok. 15 śmierdziuchów /dzień od 23 lat z dwoma półrocznymi przerwami. jestem ciekawy jak to zadziała i czy wystąpią te wymienione w ulotce skut. ub. Pozdrawiam tych którym już się udało i tych którzy jak ja zaczynają bój.

Dodano po 6 minutach:

[quote="BOŻENA10"]Witajcie .A ja dzisiaj jestem 3 dzień na Tabexie i jak dotad nie wypaliłam ani jednej
fajki. Wczoraj było ciężko. A może moglam sobie palić jeszcze do tego 5 dnia. Chciałabym poczuć, że papieros jest obrzydliwy w smaku.Ale sie zawzięłam.

BOŻENA10 w ulotce jest napisane, że przez pierwsze 3 dni należy stopniowo zmniejszać ilość wypalanych, nie ma zdecydowanego zakazu. Jeśli było ciężko szkoda się katować. Ale... cel uświęca środki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renan



Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj stwierdziłam, że chcę rzucić palenie. przez przypadek znalazłam to forum. powiedzcie co to ten tabex,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłosy



Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Minął tydzień walki z nałogiem. Przez pierwsze dwa dni brania tabexu paliłem normalnie, trzeciego dnia wypaliłem cztery papierosy przy czym ten ostatni wyraźnie nie smakował. Co do skutków ub. czułem niesmak w ustach i lekkie kłucie w brzuchu. Dziś po siedmiu dniach nie czuję głodu nikotynowego, nie przeszkadza mi towarzystwo palących, choć wrócił węch;). Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nieznany



Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie. Byłem dziś u lekarza rodzinnego po receptę na Tabex. W odpowiedzi usłyszałem, że on się tym nie zajmuje i muszę się udać do poradni uzależnień Shocked W aptece babka mi powiedziała, że muszę iść do kardiologa, zrobić badania, bo Tabex jest niewskazany dla osób z chorym sercem, ciśnieniem itp. OMG :/ Czy jest jakiś sposób "ominięcia" tych głupich procedur ?! np. czy iść do innego lekarza, lub czy da się kupić Tabex bez recepty ? PLS o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaczuszka86



Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 2:01 pm    Temat postu: tabex a okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bralam tabex przez 2 tyg, nie pale juz 3. u mnie okres spoznia sie juz tydzien!!! czy te tabletki moga na to wplynac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaczuszka86
nie wiem czy tabletki mogą wpłynąć ale biorąc pod uwagę, że rzucenie palenia to wielki stres dla organizmu to okres może się opóźnić.
czytałaś ulotkę tablexu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaczuszka86



Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytałam ulotkę, jednak nie ma w niej wymienionych takich skutków ubocznych. okres jest... jednak spoznil sie az 11 dni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaczuszka86
palenie oraz rzucanie palenia to dla organizmu spory stres.
ponadto okres może się spóźniać nie tylko przez to ale i przez: przeziębienie, stres, zmianę klimatu, nieregularne odżywianie, dodatkowe obowiązki, zażywanie leków.
czasem tak się zdarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cornelia



Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: usa
PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 2:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,ja wlasnie zazelam kuracje z tabexem to jest moj drugi dzien,popalam jeszcze troche i mam ogromna nadzieje ze mi sie uda a palilam 15 lat czesto myslalam aby z tym skonczyc ale jakos nigdy nie wychodzilo,trzymajcie kciuki i pozdrowienia dla tych co sie udalo,ja tez chce by wolna juz od tego gow....bo przeciez zycie bez papierosa wyglada tak samo:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group