Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabex

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agulaki



Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem z TABEX-em już szósty dzień, a nie palę dwa dni. Faktycznie papierosy nie smakują po tych tabletkach i zdecydowanie organizm się nie domaga, ale czuję się jak na odwyku. Pierwsze 3 dni łykania tabletek- tragedia, ból głowy i totalne rozbicie, ale minęły i teraz jest już lepiej:)
Mam nadzieję, że się uda, bo prób rzucenia było chyba ze sto, ale usłyszałam o TABEX i tym razem musi się udać, bo palę już ze 20-lat i czas najwyższy, żeby coś z tym zrobić. Jestem tylko ciekawa czy te tabletki nie powodują przyrostu tłuszczyku:) co zrobić żeby nie przytyć, bo jestem po trzydziestce i mam tendencję do tycia, przyznam ,że trochę mnie to stresuje. Trzymam za wszystkich kciuki:) Pozdrowionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adka



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agulaki napisał:
ja jestem z TABEX-em już szósty dzień, a nie palę dwa dni. Faktycznie papierosy nie smakują po tych tabletkach i zdecydowanie organizm się nie domaga, ale czuję się jak na odwyku. Pierwsze 3 dni łykania tabletek- tragedia, ból głowy i totalne rozbicie, ale minęły i teraz jest już lepiej:)
Mam nadzieję, że się uda, bo prób rzucenia było chyba ze sto, ale usłyszałam o TABEX i tym razem musi się udać, bo palę już ze 20-lat i czas najwyższy, żeby coś z tym zrobić. Jestem tylko ciekawa czy te tabletki nie powodują przyrostu tłuszczyku:) co zrobić żeby nie przytyć, bo jestem po trzydziestce i mam tendencję do tycia, przyznam ,że trochę mnie to stresuje. Trzymam za wszystkich kciuki:) Pozdrowionka


Hej, od 21.01.09 biorę tabletki Tabex-poleciła mi znajoma. Naprawdę działają, przez pierwsze 3 dni mniej wypaliłam papierosów bo nie miałam ochoty, jak paliłam to gardło mnie drapało, dziwny smak miały papierosy jak nigdy hehe. Nie palę 2 dni i świetnie!!! Nie chce mi sie palić, nie mam ochoty, mam nadzieję, że tak będzie dalej. Alkohol odstawiłam na 25 dni, bo niewolno pić w trakcie brania tabletek. Także poleam Tabex. Powodzonka!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomczyn



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie.naczytałem sie na tym forum o TABEXie i postanowłem spróbować...Biorę już drugi dzień i muszę przyznać że coś się dzieje,wczoraj wypaliłem 7,dziś 6,ale zauważyłem że nie odczuwam takiej chęci jak wcześniej(paczka na dzień to było mało!!!).Mam nadzieję że jutro będzie jeszcze lepiej aż w końcu się uda:-)tu musze podziękować WAM WSZYSTKIM za to co piszecie,bo człowiek nie czuje sie sam z tym problemem:-)oczywiście będę tu częściej zaglądał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milamila



Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Was wszystkich!
trafiłam na to forum szukając informacji o tabexie. znalazłam i dwa dni po poszukiwaniach miałam już w rękach receptę. jestem w trzecim dniu kuracji, przez pierwszy dzień paliłam normalnie, drugiego dnia troszkę mniej, dzisiaj wypaliłam już tylko 3 papierosy- niecałe, bo gardło rzeczywiście protestuje, jest godz. 21:20 i już nie mam w planach palić dzisiaj, co jest rzeczą niezwykłą- po prostu nie mam ochoty! Smile jutro dzień 4 i myślę, że też niespecjalnie będzie mnie ciągnąć do palenia. obawiam się troszkę dnia 5- czyli całkiem bez papierosa. ale wierzę w siebie, chcę rzucić, chcę poczuć się wolna po 10 latach uzależnienia. powiedziałam sobie- koniec, i tak będzie. a tabex pomaga, czuję to. ale tabletki to nie wszystko, potrzeba jeszcze czegoś- chęci. i tego Wam życzę. pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wisnia_19430



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie paliłem 18 miesięcy imprezy, Alkochol, Koledzy któży palą wszystko mi latało nic mnie nie ciągło ale pszyszedł taki dzień i poprostu musiałem poszedłem do sklepu i kupiłem paczke I od nowa Twisted Evil . niewiem czy od Tabexa ale uciekło mi pamięci dózo rzeczy nie pamiętam i zastanawiam się czy znów zacząć boje się o moje zdrowie jak żucałem palenie Tabex był bez recepty a teraz akuku coś się zmieniło tylko czemu Question ??? jak ktoś miał podobnie to niech się odezwie, o tym że bardzo pszytyłem to pisał nie będe dóżo bo to akurat jest normalne. Pozdrawiam wszystkich któży żucają i tszymam kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wisnia_19430



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znów Zucam z tabexem Mam nadzieje że nic mi się nie odkręci Shocked ale trzeba bo dziecko wdychac nie może Confused a dla niej wszystko pozdrawiam wszystkich któży żucili Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magdziallenka



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałam zapytać od jakiego lekarza braliście recepte na ten lek? pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marzena79



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to jest to lek bez rezepty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marzena79, to jest lek NA receptę Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ann1012



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam tabex biore już 3 dzień i pomaga pierwszego dnia paliłam jak oszalała drugiego tylko do południa bo mi JUŻ nie smakował a dzis nawet o tym nie myśle w pracy wszyscy mówią że jak na mnie podziała to też zaczną brać bo jestem wyjątkowo nerwowa wiec polecam wszystkim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group