Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabex

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madas10



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 1:11 pm    Temat postu: tabex Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie dziś zacząłem odwyk z tabexem.dopiero dwie tabletki i nie wypaliłem ani jednej fajki.
Nie wiem czy mogę to zaliczyć do sukcesu ,ale wiem jedno na pewno, że chcę zerwać z tym świństwem.W ulotce jest napisane że można popalać ,to tak jakby palić cały czas albo palimy albo nie.Ja po 20 latach życia w ciemnocie że palenie jest coul kończę z tym.POzdrawiam wszystkich i życzę powodzenia. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marek70



Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,dzis sie dowiedzialem od znajomej o leku Tabax,niby ma pomoc w rzuceniu palenia?ciesze sie ,tylko czy napewno on pomaga?Ja pale od 20lat 1p-1.5paczki papierosow i to nie wcale slabych,prosilbym o pomoc osob ktore palily tyle co ja i przezwyciezyly "pierwsze"dni bez palenia!!!!co zrobic,czym rece zajac itp...dziekuje z gory

Dodano po 18 minutach:

milamilawitaj,chcialem sie zapytac a co z tyciem,przybierasz na wadze?czy normalnie zauwazylas zmiany u siebie?pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony brał tabex. Narazie nie pali juz 3 miesiac, wiec trzymam kciuki. mówił, że naprawdę mu pomagają (palił 10 lat 2 paczki dziennie). Ja rzucalam na sucho i tez dałam rade.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katie88



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznań
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy
Ja już wcześniej brałam tabletki TABEX. Naprawdę działały,ale odstawiłam je z głupoty na święta. Wcześniej nie paliłam miesiąc i czułam się bardzo dobrze. Nie miałam żadnego problemu aby nie zapalić choćby jednego papierosa.
Dziś zaczęłam nową kurację z TABEXEM i zobaczymy jak się to potoczy dalej. Very Happy
Dziś spaliłam 4 szt. a normalnie pale ponad paczkę dziennie. Crying or Very sad
Szczerze to wierzę,że ym razem mi się uda bo wkońcu nie może być tak,że to papieros rządzi moim życiem.
Chcę być poprostu wolna.
pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maura8



Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: WARSZAWA
PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej wszystkim...ja mam zamiar kupić ten cudowny środek Tabex. Pale już 10 lat, paczkę a nawet więcej dziennie. Przymierzam się coraz bardziej do rzucenia tego świństwa bo ten straszny ból głowy i okropny kaszel z samego rana doprowadza mnie do szału. Mam nadzieje że z Waszą pomocą to mi się uda.Trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam cieplutko Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katie88



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznań
PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie
Nikogo tutaj nie widać.Hmm ale co tam.
Mam juz powód do zadowolenia:-) Od dwóch tygodni ani jednego papierosa nie miałam w ustach Very Happy Nie jest tak źle.Najgorszy jest pierwszy dzień. Sad Teraz jestem zadowolona,że spróbowałam.
Trzymam kciuki Very Happy
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maura8



Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: WARSZAWA
PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej. mam już tabletki,właśnie wzięłam pierwszą z nich no i zobaczymy mam nadzieje że mi się uda,bardzo bym tego chciała Smile i mam takie pytanko(bo nikt o tym nie pisał)jak tam z waszą wagą po rzuceniu fajek z tabexem czy bardzo idzie w górę? napiszcie coś... pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xx444



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódz
PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 12:24 am    Temat postu: Tabex Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytając Wasze posty podtrzymujecie mnie na duchu.Myślałam,że nigdy nie uda mi się rzucić palenia.Kopciłam strasznie dużo; blisko dwie paczki Malboro czerwone setki.Dziś mija 16 dzień jak nie palę.Korzystałam z kilku tabletek Tabexsu ale bardzo bolała mnie głowa i czułam duszność więc zaprzestałam.Dziś daję radę bez wspomagaczy,mam nadzieję,że z każdym dniem będzie lepiej.Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
małgosia3



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do rzucenia palenia nie potrzeba żadnych wspomagaczy. Rzucić palenie trzeba tylko naprawdę chcieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katie88



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznań
PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey hey Very Happy

To znowu ja. Ja już 20-sty dzień bez papierosa:-) Jestem zadowolona z tego powodu.Cieszę się jak dziecko(mój portfel też he he).
maura8-no nie oszukujmy się waga idzie do góry,ale nie aż tak bardzo. Zależy też jaką dietę będziesz mieć. Zdrowo i nie za dużo i będzie ok.
małgosia3-jasne,że trzeba naprawdę chcieć,ale niektórym osobą są potrzebne wspomagacze niestety. Mnie też były one potrzebne i dlatego stosowałam TABEX.
Prawda taka,że trochę głowa bolała,ale mnie pomogły i jestem zadowolona.
Wole brać tabexy niż ciągle coś podjadać.
Piszcie i opowiadajcie o swoich dokonaniach i kolejnych dniach bez śmierdzącego papierosa:-) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group