Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabex

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlencia



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łomża
PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 4:27 pm    Temat postu: TABEX-2 DZIEŃ ZAZYWANIA GO MOJE OBSERWACJE:-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WITAM MAM 25 LAT PALILAM ROK.MNIEJ WIECEJ PACZKE DZIENNIE. DZIS MIJA 2 DZIEŃ ODKĄD BIORE TABEX. PIERWSZEGO DNIA JESZCZE MNIE CIĄGNELO DO PALENIA BYLY PRÓBY ZAPALENIA ALE KONCZYLO SIE WYMIOTOWANIEM. DZIŚ CZYLI DRUGIEGO DNIA NIE POWIEM TEŻ JESZCZE JAKAŚ OCHOTA JEST JEDNAK NA SAMA MYSL O ZAPALENIU ZBIERA MNIE NA WYMIOTY. JEŻELI CHODZI O JAKIEŚ SKUTKI UBOCZNE TO ZAUWAŻYŁAM ŻE SĄ TO PROBLEMY ZE SNEM CHOCIAŻ NIE JESTEM PEWNA CZY NA 100% MOGĘ POŁĄCZYĆ TO Z ZAŻYWANIEM TABEXU. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY SĄ PODOBNEJ SYTUACJI DO MOJEJ MAM NADZIEJE ŻE UDA NAM SIE WYGRAĆ WALKE Z PAPIEROSAMI:-) Smile


zmień wielkość liter! pisanie całego postu z CapsLockiem oznacza krzyk!
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia46635



Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Orzesze/Śląsk
PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja zaczęłam wczoraj z Tabexem. Jak narazie sie trzymam. A powiedzcie czy też mieliście zawroty głowy przy stosowaniu Tabexu? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Samek



Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 3:35 pm    Temat postu: tabex Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś wie jakie są skutki uboczne tego Tabexu?
Bo na pewno ma..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mańka106



Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódzkie
PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o skutki uboczne to głównie ze strony układu pokarmowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yamahazeus



Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznań
PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to link do ludzi którym się udało jak i mi z TABEX Smile JEST WIĘCEJ POSTÓW ZAPRASZAM

http://www.biomedical.pl/komentarze/niepale-dzieki-tabletkom-tabex-1659.html?p=280

Powiem że już ponad miesiąc nie palę i już nie liczę dni bo mnie nie ciągnie i każdy dzień jest fajny.

Teraz wiem ze byłem skończonym idiotą że tyle latek12 paliłem i zatrówałem siei innych oraz wydawałem kasę na nałóg w który jest zaplątane nasze państwo( paczak papierosów w 2010 roku to jakieś 90groszy a ile płacimy każdy wie i komu kasę nabijamy?) rząd z tym nic nie robi bo sumy są dla nich najważniejsze a i do emy się ludzi mniej nazbiera Smile śmieszne czy prawdziwe?

pozdr niepalących i tych co się zastanawiają

a kasą lepiej wydawać na przyjemności np.owoce ,upominki bo czy to nie fajne mieć 10zł dziennie na same zachcianki??? mi to siępodoba i kupue sobie różne rzeczy których wcześniej nigdy bym nie kupił Wink
np. kiwi,figi,żurawinę,chlebki wasa, i inne pyszności które pomogą nam nie przytyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olianka4



Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko jestem osobą palącą od 10 lat zaszłam w ciąże i ciężko mi rzucić palenie czy te tabletki mogę brać w czasie ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olianka4
nie. w ulotce wyraźnie pisze że kobietom w ciąży oraz karmiącym nie wolno przyjmować tego leku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirmar



Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziś zacząłem kurację z pomocą Tabexu, nie odczuwam różnicy zobaczymy co dalej jest chęć rzucenia, ale ponad 30 lat palenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mirmar
powodzenia.
i wiesz co? jeśli naprawdę będziesz chciał rzucić to uda Ci się to obojętnie czy z tabexem czy bez.
mój wujek rzucił palenie z dnia na dzień po 40 latach palenia. palił kilka paczek dziennie- w nocy wstawał co godzinę bo budził go głód nikotynowy.
wprawdzie nie dało się z nim przez kilka miesięcy wytrzymać ale dał radę.
myślę, że i Tobie się powiedzie Smile
powodzenia! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bosmanka



Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Witam Wszystkich ja 3 dzień nie palę dzięki tabexowi,mam nadzieję że wytrzymam ,juz próbowałam dwa lata temu i przez rok nie paliłam(ale głupota ludzka nie zna granic)mam nadzieję ze teraz się nie dam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group