Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabex

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maura8



Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: WARSZAWA
PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Surprised Od 8 dni biorę tabex a od 6 dni nie palę jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się że spróbowałam polecam go wszystkim,którzy chcą się pozbyć tego nałogu. Waga narazie w normie(prócz tego co mi przybyło w zimę)ale nie powiem na brak apetytu nie narzekam.Boję się przytyć a mam tendencje więc zaczęłam ćwiczyć no i zobaczymy jak to będzie. pozdrawiam Was serdecznie Laughing piszcie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak trzymaj, Ja rzuciłam palenie dwa lata temu razem z mężem - pomogły nam plastry N.... (bez reklamy) i oczywiście silna wola. Co jak co ale teraz jak się wyjmie jakieś stare dokumenty to po prostu odrzuca na ich zapach.... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia3456



Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, słuchajcie biorę już drugi tydzień tabexy, nie palę od soboty, nic mnie nie ciągnie, ale za to bardzo mocno i bardzo często( praktycznie już po godz od wstania) boli mnie głowa i ogólnie czuję się bardzo zmęczona. Czy powinnam odstawić tabletki? Trochę się boje, że będzie mi się chciało palić, bo dzięki tabexom mi się nie chcę. Nie wiem co mam zrobić. Na lekarzy już nie liczę, bo jak poszłam po receptę, to pani doktor nie wiedziała nawet co to są tabexy Shocked . Czy może boli mnie po prostu z braku nikotyny, bo tak też słyszałam, że są różne objawy odsatwienia, sama nie wiem, paliłam 10 lat paczkę dziennie, pomóżcie proszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maura8



Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: WARSZAWA
PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znowu ja Smile Witajcie wszyscy. Jestem dumna z siebie skończyłam już kuracje z tabexem i już prawie miesiąc nie palę i co najlepsze wogóle mnie do fajek nie ciągnie jakbym wiedziała o tych tabletkach wcześniej to już dawno bym się podjęła tej kuracji... REWELACJA!!! Polecam wszystkim Laughing
Kasia3456: mnie też bolała często i dość długo głowa ale rzucenie tego świństwa było dla mnie ważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszka312



Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gryfice
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Właśnie dziś rano rozpoczełam kurację z Tabexem. Zużyłam już dwie tabletki. Nie czuję żadnej różnicy, nadal palę, ale mam nadzieję, że z czasem pęd do papierosa ograniczy się do minimum a potem wogóle zaniknie. Wedłóg ulotki to dopiero w ciągu pieci dni powinno mnie odrzucić od papierosów - chyba że się mylę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bergamotka



Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tak, moja mama dopiero po tygodniu pożegnała się z papierosami po tym tabexie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszka312



Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gryfice
PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie.
Dzisiaj miał być 11 dzień bez papierosa, niestety się nie udało. Wstałam rano i sięgnęłam po papierosy męża. Kiedy spaliłam do końca, zrobilo mi się tak strasznie przykro że nie wytrzymałam w swoim postanowieniu, że powiedziałam sama do siebie jeszcze nie wszystko stracona dasz radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mika12



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie poddawaj się napewno dasz radę jeszcze nie wszystko stracone ja jestem dopiero w drugim dniu kuracji i jeszcze popalam ale czuję że tabex zaczyna działać i już tak często nie sięgam po papierosy,
powiedzcie kiedy tak naprawdę pozbędę się tej chęci sięgnięcia po papierosa w trakcie brania tabexu który to będzie dzień ? Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszka312



Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gryfice
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie.
Właśnie jestem na 16 dniu brania tabexu. Tylko roz podczas całej mojej kuracji zapaliłam papierosa i to nie dlatego, że brakowało mi nikotyny, a dlatego, że wstałam rano i tak z przyzwyczajenie chwyciłam papierosy męża. Teraz jest szesnasty dzień. Nie palę wogóle i nawet mnie nie ciągnie. Wiadomo są nawyki, których muszę się pozbyć , ale dam raDĘ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agaxy



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, a ja wlasnie od dzis łykam Tabex, spalilam 5 fajek. Ciagnie mnie. Czytam Wasze doświadczenia i to mnei napawa optymizmem. Zobaczymy jak dalej. 3majcie kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group