Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabex

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aneta100



Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 12:13 pm    Temat postu: tabex a okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć mam takie pytanie czy jak przyjmowałyście tabex to normalnie u Was wystąpiła miesiączka?? Jestem na tabexie 8 dzien i powiem że jest super nie pale i odrzuca mnie od papierosów Smile ale mam jeden problem otóż 2 dni temu powinnam dostać okres, a nie dostałam :/ objawy przed okresem mialam i czekam czekam a tu nic. Zawsze mam reguralnie Mam pytanie czy może to byc spowodowane przyjmowaniem tabexu dodam że tabletki dostałam bez recepty, czy może brakiem nikotyny już sama nie wiem, ciąża jest raczej wykluczona prosze o porade pozdrawiam [/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem bardziej niż tabex mogło mieć wpływ zaprzestanie palenia, więc troszkę zmiana trybu życia
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaroniaka



Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 12:48 pm    Temat postu: Tabex Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chce rzucic palenie.Dostalam od kumpla Tabex ale nie wiem w jakich ilosciach i jak czesto powinnam go brac. Pomozecie??? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kingus12



Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Sob Gru 06, 2008 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnas miec ulotke w opakowaniu ja wlasnie od dzis tez zaczełam brac , na poczatku przez pierwsze 3 dni po 1 tabletce co 2 godziny maksymalnie 6 tabletek na dobe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zentar



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doustnie: 1-3 dzień 1 tabl. co 2 h (6 tabl. dziennie);
4-12 dzień 1 tabl. co 2,5 h (5 tabl. dziennie),
13-16 dzień 1 tabl. co 3 h (4 tabl. dziennie),
17-20 dzień 1 tabl. co 5 h (3 tabl. dziennie),
21-25 dzień 1-2 tabl. dziennie.
Pacjenci powinni zaprzestać palenia papierosów najpóźniej 5. dnia leczenia.
Cykl leczenia można powtórzyć po upływie 4-5 miesięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dzidzioczy



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: £odz
PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej byloby gdybys dostala recepte Wink ,nigdy nie bierz niewiadomego pochodzenia leku,chociaz tabex pomaga przy silnej woli rzucic palenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
siła woli :)



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: żywiec
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 6:48 pm    Temat postu: witam wszystkich Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wystarczy duzo silnej woli przy tabexie.ja walcze drugi dzień z petami i pije piwko to mi troche pomaga niemyslec o tytoniuu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacol80



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: śląsk
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie .Ja dziś zacząłem poszedlem wczoraj po recepte i nie palę od rana.Teraz mnie łamie i mam chęć zapalić ale żona nie da z domu wyjść do kolegi po jednego papieroska albo do sklepu.Zobaczymy co bedzie jutro Evil or Very Mad Pozdrawiam wszystkich niepalących dzięki tabexowi.Notabene moja żona też dziś zaczęła ale z plastrami i też się dobrze trzyma ,ale te plastry śmierdzą jak odstane miesiąc kiepyy w słoju Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kocicha



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: konin
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja brałam tabex rzuciłam odziwo na 3 miesiace ale zaczełam palic bo miałam roblem i teraz znowu zaczynam rzucac polecam tabex

Dodano po 1 minutach:

ludzie z tabexem pali sie do 5 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dmyta



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: @
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja biore tabex 5 dzien i od 2 dni nie zapaliłam ani jednego papierosa ciesze sie jak dziecko poniewz wczesniejsze proby rzucenia palenia konczyły sie na paru godzinach Very Happy . te tabletki sa super jestem z siebie dumna jedyny problem to suchosc w ustach ale wole to od smrodku pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group