Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sposób na stres?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalko



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: szcecin
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 10:28 am    Temat postu: zestresowane! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zestresowane!
Ja ostatnio stosuję się do zaleceń lekarzy. Jeden kieliszeczek wina podobno nikomu nie zaszkodzi!!!Ale, ale na jednym powinno się skończyć i tu jest haczyk, bo winko bardzo mi smakuje. Lekarze polecają to czerwone, bogate w antyoksydanty i polifenole. Ale teraz do rzeczy, jak już było naukowo, to musi być tez smakowo. Najlepsze czerwone wino to cabernet savignione. Ja bardzo lubię hiszpańskie i włoskie, francuskiego nie kupuję, bo…nie lubię francuzów. I już!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wolę merlota :P

(skuzi za off)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidia81



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszy jest jakiś sport.W lecie jeździłam na rowerze,a teraz w zimie słucham mojej ulubionej muzyczki:)lampka wina też wskazana:)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marek.Tuszkiewicz



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są specjalne treningi radzenia sobie ze stresem prowadzone przez doświadczonych psychologów i terapeutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alpha



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 6:59 am    Temat postu: Muzyka relaksacyjna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo skuteczną metodą walki ze stresem jest słuchanie muzyki relaksacyjnej.

Związek między muzyką a medycyna jest tak dawny jak historia ludzkości. Muzyka relaksacyjna instrumentalna świadomie posługuje się dźwiękiem, harmoniami i rytmami rozładowującymi napięcie, usuwając zmęczenie i skłaniającymi słuchacza do kontemplacji.

Pozwala ona nie tylko zrelaksować się czy też wręcz zasnąć po ciężkim i pełnym stresu dniu, ale także pomaga spojrzeć na własne życie i problemy z rozsądnym dystansem, odnaleźć spokój.

Muzyka relaksacyjna pomaga podnieść jakość życia zapobiegając lub eliminując stres, który będąc odpowiedzialnym za powstanie wielu chorób, a także obniżając skuteczność leczenia i pogarszając stany chorobowe, stał się nieodłącznym czynnikiem naszej cywilizacji.

Muzyka relaksacyjna instrumentalna pomaga w odzyskaniu wewnętrznego spokoju, harmonii, kontaktu z samym sobą i poczucia radości życia.

Świetne płyty również do posłuchania w sieci (fragmenty) na stronie:
www.urodaizdrowie.com.pl/sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marta199127Witam.Można też pić melisę,tylko podobno powinno się ją pić przez tydzień lub 2tygodnie,a potem przerwa.Tylko jakoś ona na mnie nie działa,ale może Tobie pomoże!tylko też może ci się po niej chcieć spać!pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Melisa słaba, lepiej się sprawdza ten kieliszek wina, dobry film lub godzina z muzyką. Mnie pomagała jeszcze wizyta na basenie - potem zmęczona i rozluźniona nie czułam już nic prócz zadowolenia. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
albinka



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Herbatka z melisy brzmi raczej słabo, nie lubię pić ziół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
małgosia3



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 2:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj kupiłam sobie na stres i nerwy ziołowy suplement diety relamax b6. Ma w sobie melisę, magnez i wit b6. Jest w tabletkach więc nie trzeba pić ziółek i krzywić sie od ich smaku. Zobaczę czy zadzaiła i po jakim czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albinka
to idź do apteki i zapytaj o skuteczniejsze sposoby Smile są różnorakie preparaty wspomagające układ nerwowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group